Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Респіратор БУК

Респіратор БУК
Артікул Назва Ціна Кіл-ть Фото
11166 Респиратор БУК-1К 9.00 грн. -+
11167 Респиратор БУК-2К 11.00 грн. -+
11168 Респиратор БУК-3К 14.00 грн. -+
0 грн. купити    • Опис
  • Відгуки

Респіратори БУК-1К, БУК-2К і БУК-3К - це протіваерозольние фільтруючі напівмаски нового покоління, завданням яких є захист органів дихання від впливу забруднюючих повітря часток (дим, пил, туман) з рівнем гранично допустимої концентрації (ГДК) до 4 ГДК для моделі БУК-1К, до 12 ГДК для моделі БУК-2К і до 50 ГДК для моделі БУК-3К.

Респіратори розроблені і виготовлені на науково-виробничій базі компанії БУК, з використанням високоякісного обладнання і матеріалів, в суворій відповідності всім існуючим стандартам і вимогам до якості засобів індивідуального захисту органів дихання. Внутрішня частина фільтруючої напівмаски має шар гіпоалергенного матеріалу, без вмісту латексу. Екологічно чиста фільтруюча тканина респіраторів має високий рівень захисту і пропускної здатності очищеного повітря.

Респіратори обладнані клапаном видиху, що підвищує комфорт при експлуатації напівмаски, забезпечує зручність роботи в ньому, а також перешкоджає підвищенню температури і концентрації вологи навколо дихальних шляхів в респіраторі.

Переваги респіраторів БУК:

    Конструкція респіратора сприяє щільному прилягання до обличчя людини і виключає захоплення нефільтрованого повітря при русі особи. Конструкція складна, не мнеться.
    Фільтруюча напівмаска БУК відмінно підходить для роботи в високотемпературної і вологому середовищі.
    Респіратор здійснює фільтрацію вдихуваного повітря і захист органів дихання на високому рівні.
    Дана модель респіратора оснащена клапаном видиху, для зручності і безпеки виведення повітря, вологи і тепла при диханні, чим забезпечується комфорт використання маски в будь-яких умовах.
    Форма напівмаски дуже зручна, вона не звужує кут огляду і не перешкоджає використанню очок.
    Респіратори БУК повністю сумісні з іншими індивідуальними засобами захисту (захисні навушники, окуляри).
    Фільтруюча напівмаска виготовлена ??з екологічно чистих і гіпоалергенних матеріалів.

Сфери застосування респіратора БУК-1К: видобуток корисних копалин, дерево- та металообробки, виробництво цементу, виробництво коксу, фармацевтика та інших сферах з аналогічними умовами праці. Призначення респіратора БУК-1К: захист від твердих частинок пилу органічного (тваринного і рослинного) походження і неорганічної пилу (мінеральної, металевої).

Сфери застосування респіратора БУК-2К: використання газо-та електрозварювання, виробництво чорних і кольорових металів, переробка скло- і мінераловолокнистих матеріалів, робота з дустом, пестицидами та отрутохімікатами і в інших сферах з аналогічними умовами праці. Призначення респіратора БУК-2К: Захист від твердих і рідких аерозолів (масляний туман, зварювальний дим).

Сфери застосування респіратора БУК-3К: атомна енергетика, біохімічні лабораторії, радіохімічне виробництво, протитуберкульозні заклади та в інших сферах з аналогічними умовами праці. Призначення респіратора БУК-3К: Захист від твердих і рідких аерозолів підвищеної небезпеки (радіоактивні, біологічні, токсичні).Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
1+5 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано


Підписка на новини:
догори
Рокс © 2007-2019. Всі права захищені