Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Перехідні пружинні втулки для стяжок

Перехідні пружинні втулки для стяжок


  • Опис
  • Відеообзор
  • Відгуки

Перехідні пружинні втулки служать для монтажу накладок на заготовки ножів за допомогою стяжок Corby з метричними розмірами шийки (4 мм) і головки (6 або 8 мм) в дюймові посадкові отвори на 3/16 "або 1/4".

Кожна людина, яка хоч раз намагався зробити ніж з накладними монтажем своїми руками напевно стикався з ситуацією, коли розмір кріпильних отворів в заготівлі клинка не відповідають настановним діаметрами стяжок або пинов. І здавалося б - це дурниця, можна рассверлить отвір, сточити шийку стяжки або просто використовувати стяжку з меншим діаметром шийки, нехай бовтається - клей все виправить. Але це, м'яко сказати - неправильно.

Рассверлить кріпильний отвір в заготівлі клинка - не така вже й проста задача, ті, хто пробував - знають. Стали, як правило, дуже тверді - свердла сідають, надфілі затираються, а електроліз - це морока. Якщо стяжка (пін) буде встановлено нещільно в кріпильні отвори, то це може привести до прихованих дефектів монтажу та виходу з ладу рукояті в ході подальшої експлуатації ножа.

Стяжки (Піни) повинні заходити в посадкові отвори якомога щільніше - це гарантує зручність складальних робіт, результуюче якість виробу і надійність його у використанні.

Чому ж буває так складно підібрати потрібний кріплення до ножовим накладок. Справа в тому, що інсталяційний отвори можуть мати розміри, як в метричній, так і в дюймової системах вимірювань. Причому нерідко зустрічаються заготовки, де на одному клинку присутні як дюймові, так і метричні отвори (наприклад, 4 мм і 4,7мм). Здавалося б, рішенням буде покупка класичних дюймових стяжок Corby і аналогічних метричних наших для відповідних отворів (трохи незручно, звичайно, але все ж), але і тут є «підводні камені». Дюймових стяжок Corby мають вкрай незручні діаметри головок і для того, щоб зробити отвір в накладці під неї - потрібні дюймові свердла, а це вже екзотика. І знову, здавалося б, елементарна операція фіксації плашок на клинку, перетворюється у щось нереально складне ...

Як бачиться, найбільш раціональним виходом з даної ситуації є використання перехідних втулок з метричних внутрішнім діаметром (отвором) і дюймовим зовнішнім. Тоді можна сміливо використовувати тільки метричні стяжки з діаметром шийки в 4 мм і діаметром головки 6 або 8 мм, а при необхідності монтажу через дюймові отвори - застосовувати перехідні втулки. До того ж комплект метрична стяжка + втулка буде дешевше, ніж покупка аналогічної дюймової стяжки і при цьому такий набір буде набагато більш функціональним.

Як правило, дюймові кріпильні отвори під стяжки в ножах роблять розміром під 3/16 "- 4,76мм (діаметр шийки стяжки під неї становить 4,65мм). Отвори під темлячние Піни мають діаметр 1/4 "(6,35 мм). У них також, при бажанні, можна встановити метричну стяжку з шийкою в 4 мм і діаметром головки в 8мм з відповідною перехідною втулкою.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
2+4 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:
від 35.00 грн.
Вибрати До порівнянняСписок бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені