Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Тримач кута заточування Hapstone T1 (Костиль)

Каталог товарів Точила Точила Hapstone Тримач кута заточування Hapstone T1 (Костиль)
Тримач кута заточування Hapstone T1 (Костиль)


  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Тримач кута заточування Hapstone T1 вдає із себе направляючу конструкцію для завдання чіткого кута між підводами ножа при заточуванні «на руках» з використанням великих точильних каменів.
Найпоширенішим варіантом для вирішення такого завдання є гід, який вдягають на обух ножа і задає фіксований кут, як правило, в районі 15 градусів. Такі гіди мають ряд недоліків. Використовуючи їх Ви не зможете змінювати кут заточки для різних ножів або реалізувати мікроподвод. Стандартний гід, як би акуратно їм не користувалися - пошкоджує поверхню точильного каменю, а камінь в свою чергу, псує гід.
У тримачі кута заточування Hapstone T1 немає безпосереднього контакту конструктивних частин загострювальної пристрої з точильним бруском. Шпилька, яка фіксує кут, ковзає по поверхні робочого столу і не травмує точильний камінь. Можна реалізувати будь-який кут заточки для Вашого клинка від 13 до 30 градусів на сторону (залежить від видалення РК від краю затискних губок). Можна робити мікроподвод або ж заточку зі ступінчастим підведенням.
Тримач кута заточування Hapstone T1 в стандартній комплектації поставки забезпечений двома парами шпильок, які задають кут заточування - короткі шпильки - для гострих кутів і довгі стрижні для стандартних кутів заточки. Також в поставку входить шестигранний ключ для затиску клинка і раскліновкі (установки кута нахилу губок один щодо одного). Кут заточування встановлюється окремо і незалежно для обох сторін підведень. При переході від каменя до каменя, кут необхідно контролювати і при необхідності коректувати, використовуючи або кутомір, або маркер для зафарбовування підведення.
Тримач кута заточування Hapstone T1 можна ефективно використовувати тільки з добре вироненний заточувальні камінням, мають чітко плоско-паралельні один одному робочі поверхні.

Країна походженняУкраїна
Виробник Hapstone
Тип Ручний точильний верстат
СеріяТ1
Матеріал Сталь, алюміній
Кут заточування від 13 до 30 градусів (на одну сторону)
Габаритний розмір губки110х30х6мм
Довжина великої шпильки120мм
Довжина малої шпильки50мм
Вага точила без упаковки160 гр.


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
1+5 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені