Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Точило для ножів Hapstone Pro V7

Точило для ножів Hapstone Pro V7


  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки
  • З цим товаром купують

Нова модифікація загострювальної верстата від виробника Hapstone 7-а версія точила.


Один з кращих представників ручних заточувальних верстатів «апексоїдного» формату - точило Hapstone Pro V7 - чергова модифікація точила популярної лінійки Hapstone з поліпшеним конструктивом деяких функціональних вузлів. Від попередніх версій точило Hapstone Pro V7 зберегла розширену комплектацію опцій, які з самого початку входили в комплект піставки - триточковий упор, вузька зажимная рамка, тримач кутоміра і паркувальна стійка. Точило версії V7, як і колишня модифікація, збирається без використання інструменту (ключів і викруток), має полегшений конструктив горизонтальної направляючої (що дозволяє краще контролювати тиск на ріжучий край), шарнірний вузол з впрессованою фторопластовою втулкою (що забезпечує плавний хід направляючої і не вимагає змащування і чищення) і розширену базу опори верстата, завдяки модифікованої конструкції ніжок (що забезпечує максимальну стійкість точила). Реалізується кут заточування - від 11 до 44 градусів.

Hapstone Pro V7 - зазнала кілька змін по відношенню до своєї попередньої версії (Pro V6), що зробило її кращою, функціональнішою, більш надійною і зручною в роботі.

Основні відмінності стосуються конструктивних особливостей вертикальної направляючої і держателя каменів.

Вертикальна направляюча стала квадратної в перерізі, що виключило можливість провертання її навколо своєї осі під час заточки. Крім того, суттєвих змін зазнали вузли, що знаходяться на цій направляючій - регулююча планка і шарнірний вузол з паркувального стійкою. Вони стали більш зручними і практичними в використанні.

Також абсолютно іншим став держатель каменів. Його направляюча до першого обмежувача стала (як і вертикальна стока)  квадратна в перерізі і поєднала в собі функціонал вузької направляючої планки держателя, не закриваючий огляду на затиснений брусок і функціонал держателя кутоміра. Пружина держателя - захована усередині прямокутного бруска.

Інші зміни торкнулися конструктивних особливостей затисних гвинтів (вони стали менш масивними і більш зручними в роботі) і триточкового упору.

З конструкції триточкового упору зникли бічні обмежувачі (їх роль в новому упорі виконує центральна направляюча), з'явився шпінек, завдяки якому стало зручно рухати язичок упору, а затисний гвинт тепер забезпечений фторопластовою втулкою, що покращує плавність ходу упору по станині.

У комплекті з точилом - керівництво по експлуатації та набір абразивних брусків в розмірі 150х25х5мм (220, 400 і 1200 грит) для можливості тестування процесу заточки безпосередньо після покупки точила.

Країна походженняУкраїна
ВиробникHapstone
ТипТочилка
СеріяPRO V7
МатеріалСталь з покриттям, алюміній, гума, дерево
Кут заточкивід 11 до 44 градусів
УпаковкаКартонна коробка
Розмір в упаковці60,5х17х26 см
Вага2700 г.
Відгуки покупців:

Дата: 18.11.2018
І'мя:
Відгук: Отличная точилка!nПользуюсь око 2-х недель, переточил дома все ножи, на многих пришлось перетачивать углы РК. nСразу видно - Профессиональный Инструмент! Все детали подогнаны без люфтов и допусков. Сборка без каких либо инструментов, а в итоге монолитная конструкция, с правильным весом и размерами, обуславливающими устойчивость при работе. Материалы точилки подобраны профессионалами и использованы со знанием дела. Продуманность конструкции - на высоком уровне!nСамое главное - Результат заточки превзошёл все мои ожидания: все Ножи заточены до бритвенного состояния, при достаточной агрессивности реза (до этого точил вручную на японских водниках и часто заваливал угол, а с Hapstone Pro V7, такое исключено)nnP.S. С точилкой купил набор камней Boride, серии Т2, и очень доволен результатами работы на них (спасибо менеджеру Максиму за Советы и помощь)
Оцінка: 5
Дата: 23.11.2018
І'мя:
Відгук: Здравствуйте!n Недавно приобрёл точилку Hapstone Pro V7, в магазине Roks.in.ua. Уже успел заточить дома все кухонники, в том числе на паре штук переточил угол, а так же часть ножей из своей скромной коллекции ). n Точилкой очень доволен, сразу видно, что система выполнена профессионалами, со знанием дела. Система продумана, в работе удобна, угол держит идеально, и не имеет никаких паразитных люфтов. Высокотехнологичное изделие, с отличным покрытием и красивым внешним видом!nОтдельное Спасибо магазину, в лице менеджера Максима! Получил ответы на все вопросы, товар был оформлен быстро, и отправлен точно в срок! nВсем рекомендую!
Оцінка: 5
додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
1+4 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати
З цим товаром купують:

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені