Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Точилка для ножів Hapstone М2

Точилка для ножів Hapstone М2


  • Опис
  • Характеристики
  • Відеообзор
  • Відгуки

Нова модифікація точильного верстата від компанії Hapstone версії M2 є спрощеною версією професійного точила Pro V7 і призначена для використання як фахівцями в області заточування різального інструменту, так і для побутового застосування.

Інтерес любителів і професіоналів до даного точила викликає не тільки більш низька ціна в порівнянні з серією Pro, але і нові рішення, реалізовані в даному верстаті, які ставлять його практично в один ряд з професійними версіями.

- Точило Hapstone M2 має вкорочений в порівнянні з версіями Pro станину, але при цьому площа опори, а відповідно і стійкість верстата залишилася колишньою. Гумові ніжки точила надзвичайно чіпко утримують верстат навіть на мокрій поверхні. Укорочена станина робить точило більш компактним, розширює діапазон кутів заточки (від 11 до 45 градусів), дозволяє зменшити висоту вертикальної і горизонтальної направляючої.

- Сильно спростилася конструкція утримувача каменю. По суті відбулося повернення до варіанту держателя версії Pro V4, де була відсутня напрямна, що зв'язує губки тримача. Це складає певні незручності в установці бруска в тримач, але зате мінімально закриває сектор огляду контакту каменю з клинком, що покращує візуальний контроль за процесом заточування. На передньому упорі тримача зверху зроблений завзятий шпіньок, який полегшує установку абразивного бруска.

- Горизонтальна напрямна (цільна, діаметр 6 мм, є задній обмежувач ходу) забезпечена фторопластовой втулкою, що дозволяє не використовувати мастила. Хід направляючої у втулці дуже плавний і легкий. Тримач горизонтальної направляючої має паркувальну стійку, що дуже зручно.

- Вертикальна стійка (8мм в діаметрі) має нанесені позначки градації кутів заточці (відносні, звичайно - для точного визначення кута заточування краще користуватися кутоміром). І найголовніше вертикальна напрямна кріпитися до станини точила за допомогою опорного підшипника, що дозволяє легко обертати всю конструкцію напрямних з власником бруска на 360 градусів щодо кріпильної платформи.

- Точилка Hapstone M2 комплектується модифікованим триточковим упором з трьома затискними болтами.

- Неодимові магніти (їх три штуки) на монтажної платформі верстата не закриті гумою, як в Pro версіях і в цілому створюють істотно більше зусилля на відрив і більш надійно фіксують клинок на станині.

- Одним з нововведень моделі М2 є вертикальна упорна планка спереду верстата. Спочатку може здатися, що вона призначена для фіксації заготовки вертикально (для заточування ножиць, наприклад). Може її і можна використовувати для таких цілей, але даний конструктив замислювався насамперед для корекції розташування (фіксації) клинка з нестандартною формою голомені на станині. Тобто якщо клинок зі скандинавськими спусками і вузькою голоменью, яка не дозволяє чітко зафіксувати його на станині - упорна планка дає ще одну точку опори і не допускає шата клинка при заточуванні.

В цілому точило Hapstone версії M2 є повноцінним заточним верстатом, нічим не поступається професійним версіями, за винятком різноманітності опціональних розширень.

Країна походженняУкраїна
ВиробникHapstone
ВидРучний точильний верстат
Серія M2
МатеріалСталь з покриттям, алюміній, гума, дерево
Кут заточуваннявід 11 до 45 градусів
УпаковкаКартонна коробка
Розмір в упаковці560х195х135мм
Довжина горизонтальної направляючої460мм
Висота вертикальної напрямної190мм
Габарити станини270х130х90мм
Вага точила без упаковки1550 гр.


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
3+2 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

догори
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені