Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Нівелююче кільце

Каталог товарів Точила Нівелююче кільце
Нівелююче кільце


  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Нівелююче кільце - це один з важливих елементів ручного загострювальної верстата типу «Апекс» або «точила Юхима». Незважаючи на те, що в багатьох точила даний аксесуар зі-старту «з коробки» відсутній, без нього вкрай складно обійтися при заточуванні, особливо, якщо Ваш заточной сет складається з брусків, що відрізняються за розмірами. Отже, для чого воно, нівелююче кільце, призначене і чим корисно при заточуванні.

Наприклад, якщо у Ваш заточний верстат має насічки на вертикальній стійці, які відповідають певним кутах заточення (як, наприклад, верстати Hapstone), то для завдання певного кута, необхідно використовувати нівелююче кільце. Відразу ж відзначимо, що даний варіант установки кута дуже приблизний, оскільки на його значення впливають, наприклад, розміри клинка - ширина (видалення РК від краю станини) і довга, але орієнтуватися на даний метод цілком можна. Для реалізації зворотнього кута заточування потрібно підвести нівелююче кільце до позначки на вертикальній направляючої таким чином, щоб насічка була прямо над кільцем. Потім відкласти від площини нівелюючого кільця до блоку шарнірного вузла відстань, рівну товщині каменю. Тобто відстань між нівелюючим кільцем і блоком шарнірного вузла повинно бути завжди рівним товщині абразивного бруска, з яким Ви працюєте. Нівелююче кільце при цьому служить точкою відліку і в процесі заточки не рухається, встановлюється тільки один раз - на початку заточки. При переході від бруска до бруска змінюється тільки положення шарнірного вузла (на товщину бруска, отмеренную від нівелюючого кільця), таким чином кут заточки залишається завжди постійним незалежно від різноманітності товщини брусків, які Ви використовуєте.


Аналогічно можна встановити будь-який довільний кут заточування, без прив'язки до насічках на вертикальної напрямної і зафіксувавши нівелююче кільце на товщину першого каменя від шарнірного вузла в подальшому проводити корекцію кута.


Використання нівелююче кільця дозволить Вам уникнути необхідності кожного разу при переході від каменя до каменя зафарбовувати маркером підведення або використовувати кутомір для корекції кута заточки.
Нівелююче кільце розраховане на діаметр вертикальної напрямної в 8мм. Розмір нівелююче кільця 25мм - зовнішній діаметр і 11мм - висота, тобто кільце має досить велику площину опори для зручності точного відліку товщини бруска і достатню товщину для того, щоб мінімізувати люфти. Кільце зроблено з алюмінієвого сплаву, пофарбованого порошковою фарбою. Кріпильний гвинт виконаний з сталі.

Країна походженняУкраїна
Типнівелююче кільце
Зовнішній діаметр25 мм
Внутрішній діаметр8 мм
Висота кільця11 мм
Матеріал кільцяалюмінієвий сплав, порошкова фарба
Матеріал гвинтасталь
Вага50г


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
7+2 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені