Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Поворотний механізм (з тримачем) Hapstone

Каталог товарів Точила Поворотний механізм (з тримачем) Hapstone
Поворотний механізм (з тримачем) Hapstone


  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Представляємо новий аксесуар від творців точильних верстатів Hapstone (Суми, Україна) - поворотний механізм до точила версій V6, V5 і V4. По-суті справи, це перетворює конструктив точила в верстат, заснований на кардинально нових принципах роботи - варіант типу "Профіль" або "точила Юхима".

Аксесуар складається з двох елементів.

Перший елемент - це власне поворотний зажим. Він виконаний у вигляді насадки на передню частину станини і сумісний з передньої опорної ніжкою. Для того, щоб її встановити, необхідно демонтувати заглушку магніту і сам магніт з під гумовою платформою (а також передню опору) і зафіксувати поворотний механізм притискними гвинтами, а також гвинтами від заглушки магніту.


Другий елемент - це пересувне кріплення вертикальної напрямної. Воно призначене для вибору довільного місця положення вертикальної напрямної, що дає можливість відрегулювати хід власне абразиву щодо клинка. Цей елемент бажано змонтувати першим, щоб потім не робити його повне розбирання для установки.


Мінімальна міжосьова відстань у губок тримача - 63 мм (максимальна - 170 мм), ширина губок - 15 мм, відповідно, мінімальна довжина клинка для комфортної заточування в двох затискачах близько 80 мм. Для коротких клинків можна використовувати фіксацію і в одному затиску.

Незважаючи на дуже потужну пружину поворотного механізму (відтягнути поворотник від місця фіксації досить складно) обертання тримачів навколо своєї осі відбувається дуже легко, практично без зусиль. При цьому відтягувати тримач перед поворотом не потрібно. Передбачено регулювальний гвинт, за допомогою якого можна змінювати ступінь стиснення пружини і відповідно, зусилля при повороті механізму.

Виріб виконаний дуже добре і якісно.

Комплектація:

- Поворотний механізм з зажимами;
- Пересувне кріплення вертикальної напрямної;
- Комплект шестигранних ключів - 3шт.


Компанія Рокс пропонує вам купити поворотний механізм з тримачем Hapstone в Києві за низькою ціною. Самовивіз або доставка по всій Україні.

* Колір деталей може відрізнятися від представлених на фото

Країна походження Україна
Виробник Hapstone
Мінімальна міжосьова відстань між затискних губок 63 мм
Максимальна міжосьова відстань між затискних губок 170 мм
Ширина затискних губок 15 мм
Просвіт в губах в не зажатом стані 4 мм
Кут скосу губок 17 градусів
Мін. половинний кут заточування при винесенні РК на 32 мм від краю губок 11 градусів
Вага 1,6 кг
Відгуки покупців:

Дата: 05.10.2016
І'мя:
Відгук: Удобен и безопасен в работе.Позволяет быстро менять ножи с большим диапазоном длины клинка.Функция механики поворота безупречна.Держатель крепёжных губок выполнен в виде гайки,а у других производителей в виде винта,что позволяет использовать губки для заточки ножниц.
Оцінка: 5
додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
7+1 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано


Підписка на новини:
догори
Рокс © 2007-2020. Всі права захищені