Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Поворотний механізм для точила - Поворотний механізм для точила

Поворотний механізм для точила


  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Поворотний механізм від заточной системи MadEdge (Україна) - це аксесуар, який може бути використаний, як зі штатним пристроєм, так і адаптований окремо до будь-яким іншим точильним верстатом. По-суті справи, це перетворює конструктив «апксоідной» точила в верстат з поворотним механізмом, типу "точила Юхима".
Поворотний механізм складається з поворотного блоку з двома фіксованими положеннями, рамки поворотного механізму і затискних губок. Незважаючи на дуже потужну пружину поворотного механізму (відтягнути поворотник від місця фіксації досить складно) обертання власників навколо своєї осі відбувається дуже легко, практично без зусиль. При цьому відтягувати держатель перед поворотом не потрібно. Передбачено регулює гвинт, за допомогою якого можна змінювати ступінь стиснення пружини і відповідно, зусилля при повороті механізму. Всі деталі, що труться виконані зі сталі з азотированного поверхнями контактних шарів, що багаторазово підвищує їх зносостійкість. Довжина рамки поворотного механізму - 200 мм. Затискні губки виконані зі сталі 65Г. Скіс губок дорівнює 8 градусів на сторону, що дозволяє комфортно заточувати ножі з кутом заточування до 12 градусів на сторону. У затискачах застосована плаваюча гайка, яка компенсує перекіс гвинта при закріпленні тонких ножів. Мінімальна міжосьова відстань у губок власника - 57 мм (максимальна - 168 мм), ширина губок - 15 мм.

Відповідно, мінімальна довжина клинка для комфортної заточування в двох затискачах без застосування додаткових пристроїв - близько 80 мм. Для коротких клинків можна використовувати фіксацію або в одному затиску, або застосовувати додаткову опцію у вигляді Вилки для затискних губок, яка дозволяє жорстко фіксувати положення затискачів навіть впритул один до одного.

Крім Вилки для фіксованого кріплення затискних губок також в якості аксесуарів до поворотного механізму може додаватися - затискні губки під клинки зі скандинавськими спусками і перехідник для заточення плоских стамесок.
Кріплення поворотного механізму на станину проводитися за допомогою вина М8 і фіксує втулки діаметром 9мм (втулка входить в комплект поставки), яка запобігає проворот механізму на станині.

Країна походженняУкраїна
ВиробникMadEdge
Мінімальна міжосьова відстань між затискних губок57 мм
Максимальна міжосьова відстань між затискних губок168 мм
Ширина затискних губок 15 мм
Просвіт в губах в не затиснуті стані4 мм
Кут скосу губок на сторону8 градусів
Мін. половинний кут заточки12 градусів
Вага930 г.


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
4+5 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені