Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Насадка для льодобуру на точило ЖУК

Каталог товарів Точила Тожило ЖУК Насадка для льодобуру на точило ЖУК
Насадка для льодобуру на точило ЖУК


  • Опис
  • Відгуки

Тримач для заточування ножів льодобуру - це пристосування для заточування ножів в точила Жук.

Це пристосування дозволяє заточувати прямолінійні і сферичні ножі ледобуров різних виробників.

Залежно від розміру ножа льодобуру, кут положення може відрізнятися. Заточення ножа на заточном пристосуванні проводиться до появи задирки. Задирок є показником того, що ніж заточений. Видалити задирок можна про торець дошки з м'яких порід деревини, таких як сосна і ін. Якість заточування можна перевірити по листку паперу. Ніж повинен м'яко шинкувати папір. При заточуванні сферичних ножів льодобуру рекомендується використовувати вузькі бруски не більше 20 мм. При заточуванні абразивними брусками з карбіду кремнію або оксиду алюмінію - кути на торці бруска «прірабативаются» і площу зіткнення бруска з ножем збільшується в процесі заточування, тобто брусок набуває сферичну форму.

Тримач для ножиць Жук фіксується до вертикальної частини станини точила. Кут заточування змінюється за рахунок вибору положення шарнірного вузла на вертикальній направляючої. Підбір кута заточування здійснюється за допомогою маркера.

 

Тримач для заточування ножиць не входить в стандартний комплект поставки точила Жук.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
1+9 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені