Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Насадка для ножиць на точило Жук

Каталог товарів Точила Тожило ЖУК Насадка для ножиць на точило Жук
Насадка для ножиць на точило Жук


  • Опис
  • Відеообзор
  • Відгуки

Тримач для заточування ножиць Жук - це аксесуар для заточування ножиць в точила «ЖУК». Це дуже зручний, надійний і недорогий елемент точила, який дозволяє заточувати практично будь-який ріжучий інструмент з великими кутами заточування. В основному, тримач для заточування ножиць Жук застосовується для канцелярських, кухонних ножиць, ножиць по металу і т.п. (Не конвексних). Так само можна заточувати деякі модифікації перукарень та кравецьких ножиць. Заточка йде тільки по передній фаске інструменту. Перед змиканням полотен ножиць після заточування необхідно обов'язково видалити задирок на внутрішній стороні ріжучої кромки. Якщо це зроблено не буде, то задирок може сильно зіпсувати геометрію різальної крайки і ножиці доведеться переточувати.
Тримач для ножиць Жук фіксується до вертикальної частини станини точила. Кут заточування змінюється за рахунок вибору положення шарнірного вузла на вертикальній направляючої. За рахунок великої опорної довжини пристосування для заточування, полотно ножиць вирівнюється і заточка проводитися практично по прямій фаске. Підбір кута заточування здійснюється за допомогою маркера.
Тримач для заточування ножиць не входить в стандартний комплект поставки точила Жук.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
3+1 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені