Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Точилка для ножів TSPROF Blitz 360

Точилка для ножів TSPROF Blitz 360


  • Опис
  • Відгуки

Комплект точила Профіль Blitz 360 поставляється в картонній коробці, в якій знаходитися:
- Інструкція з експлуатації;
- складовою держатель заточувальних брусків;
- стандартний корпус Blitz360;
- пакет з ЗІП.
Для того, щоб підготувати точилку Профіль Blitz 360 до роботи, необхідно розкрити (відвести в робоче положення) шарнірний вузол і встановити бічний фіксатор в нижнє положення. Тримач заточувальних брусків з'єднується з направляючої за допомогою муфти і притискного гвинта. У точила Профіль Blitz 360 нівелювання різниці кута заточування, що викликається різницею в товщині заточувальних брусків проводитися за допомогою виставлення на компенсаторі кутів значення, рівного товщині каменю. Одну поділку на компенсаторі відповідає зміні кута нахилу клинка на 0,13 градуса. Спочатку всі рухомі вузли точила Профіль Blitz 360 змащені. Для нормально функціонування пристрою необхідно періодично додавати одну-дві краплі олії в спеціальний отвір, що знаходиться понад посередині корпусу точила. Для більш надійної фіксації губок в робочому положенні, точилка Профіль Blitz 360 забезпечена додатковим фіксатором. Тому для здійснення повороту ножа необхідно спочатку потягнути на себе важіль перевороту, а потім зробити поворот ножа на 180 градусів і плавно відпустити важіль.
Діапазон кутів заточки, реалізованої даної точила становить від 8 до 34 градусів на сторону. Ці значення можуть змінюватися в залежності від товщини каменю і віддаленості ріжучої кромки від губок власника.
У точила Профіль Blitz 360 присутні:
- додаткові майданчики для установки електронного кутоміра на рамці і на тримачі абразивного бруска;
- змінена, більш досконала конструкція утримувача заточувальних брусків;
- видозмінити шарнірний вузол.

Тримач заточувальних брусків в точила Профіль Blitz 360 має двосторонню конфігурацію губок, що значно розширює діапазон можливостей при використанні різних абразивів. Губки власника каменів мають невеликий вільний хід щодо осі абразиву, що дозволяє реалізувати впевнену фіксацію загострювальної бруска в разі нерівних країв бланка.
Шарнірний вузол точила Профіль Blitz 360 має можливість змінювати свою висоту, що розширює діапазон реалізованих кутів заточки (верхня межа до 34 градусів на сторону). Шкала кутоміра показує правильне значення кутів заточування тільки, коли шарнірний вузол перебувати в крайньому нижньому положенні.

Відгуки покупців:

Дата: 18.07.2020
І'мя:
Відгук: Большое спасибо всем работникам интернет-магазина! Я очень долго искал эту точилку, и нашёл её только у вас! Точилка-БОМБА! Всем рекомендую! На своём канале в Ютубе я снял обзор на эту точилку:https://youtu.be/mXMtJVVCHPs
Оцінка: 5
Дата: 04.03.2021
І'мя:
Відгук: Заточная система полностью оправдала мои ожидания, качественная, без люфтов, с шикарным функционалом настроек, не имеющая аналогов в мире. Магазину отдельное спасибо за оперативность и демократичную цену (в Украине дешевле не купить).
Оцінка: 5
додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
3+3 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені