Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Тяга для заточки в лінзу (3 кута) для точила Профіль

Каталог товарів Точила Точила «ПРОФІЛЬ» Тяга для заточки в лінзу (3 кута) для точила Профіль
Тяга для заточки в лінзу (3 кута) для точила Профіль


  • Опис
  • Відеообзор
  • Відгуки

Пристосування для конвексних заточування ножів від Техностудія Профіль, представлено у вигляді змінного перехідника, який монтуються на тримач абразивних брусків на горизонтальній направляючої. Тяга для заточки в лінзу забезпечує рівномірний зміна кута заточування по ширині підведення, в результаті виходить радіусна, пулевідной форма фаски від лінії відомості до ріжучої кромки.
Лінзовідная заточка, або заточка конвекс має набагато більш високу стійкість до затуплення, добре себе показує при ударних, рубящх навантаженнях, більш ефективна при глибокому резе в порівнянні традиційної V-подібною заточкою (при однаковій товщині клинка і зведенні). Це досягається меншим плямою контакту з розрізати матеріалом на підводі, а також великим результуючим кутом заточки в районі ріжучої кромки.
Діапазон зміни кутів Конвекс визначається положенням штанги в насадці, яка отмаркірована відповідним чином. Тяга для заточки в лінзу може реалізувати три варіанти изменеия кута заточки від Лінні відомості до ріжучої кромки - в діапазоні 4.3 °, 7.2 ° або 10.7 °. Напрямна пристосування для конвексних заточування виконана з титану.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
1+1 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені