Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Бочкоподібний роликовий вузол для точильної системи Veritas MK.II Standart Honing Guide

Каталог товарів Точила Точила VERITAS Бочкоподібний роликовий вузол для точильної системи Veritas MK.II Standart Honing Guide
Бочкоподібний роликовий вузол для точильної системи Veritas MK.II Standart Honing Guide


  • Опис
  • Відгуки

Бочкоподібний роликовий вузол для точильної системи Veritas MK.II Standart Honing Guide служить для створення точних та повторюваних площин згладжування на великих плоских заточуваних поверхнях (невелика кривизна, розвал фаски на краю леза або камберінг). Це дозволяє уникнути ступеневої різу, виключити сліди лез на оброблюваної деревині. Бочкоподібний ролик дозволяє обмежити хитання, зберігаючи при цьому точний і узгоджений кут скоса, що реалізує плавну конусну поверхню з кожного боку і дозволяє уникнути плоских лисок на скругляются частини поверхні фаски.
Ролик Camber Roller Assembly for the Mk.II Honing Guide включає в себе стандартну систему ексцентриків, що дозволяє реалізовувати мікроподводи.
Камберінг краю завжди був одним з найбільш складних аспектів заточування. Доповнення у вигляді ролика Camber Roller Assembly до точмлке Veritas Mk. II робить реалізацію розвалу заточується дуже простим завданням.

ІнструкціяПро цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
6+3 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені