Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Опциональная стійка VERITAS Skew Registration Jig

Каталог товарів Точила Точила VERITAS Опциональная стійка VERITAS Skew Registration Jig
Опциональная стійка VERITAS Skew Registration Jig


  • Опис
  • Відгуки

Опциональная стійка VERITAS Skew Registration Jig призначена для фіксації в точила Veritas Mk.II. Вона забезпечує швидку і точну настройку уголов нахилу і скоса (як лівого, так і правого) при заточенню стамесок і плоских ножів.

Стійка має спеціально оброблену алюмінієву основу затиску, на якому отмаркіровани кути нахилу лазерним нанесенням, що забезпечує точність установки кута і довговічність експлуатації пристрою. Градуювання кута нахилу перебувати в діапазоні від 10 ° до 45 ° і може змінюватися з кроком в 5 °. Також є додаткові мітки для популярних значень кутів косих площин в 18 °, 22 ° і 28 °.

Підстава опціональною стійки VERITAS Skew Registration Jig також має чотири різних доріжки, які забезпечують чотири кути заточування в 20 °, 25 °, 30 ° і 35 °. Звичайно ж, при цьому є додаткова зміна кута хонинговальной направляючої за допомогою ексцентрикового ролика, що дозволяє створювати мікро-підведення на фаске. Також унікальний ковзний упор з фіксатором леза дозволяє візуально підібрати довільний кут перекосу, якщо він нестандартний.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
6+4 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені