Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Заточувальна система Veritas Mk. II Honing Guide

Каталог товарів Точила Точила VERITAS Заточувальна система Veritas Mk. II Honing Guide
Заточувальна система Veritas Mk. II Honing Guide


  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

 Заточувальні система Veritas Mk.II Honing Guide - це остання розробка фахівців компанії Veritas (Канада), яка дозволяє легко, без особливого досвіду (але при цьому з високим ступенем повторюваності результату) ефективно заточувати столярний інструмент, такий як стамески, залізки рубанка і т. п. Точило відмінно підійде, як для початківців, так і на професіоналів. Основною відмінністю версії Mk.II є вбудована система установки кута заточування лез, яка за один простий крок дозволяє точно виставити потрібний кут фаски за допомогою вхідного в комплект поставки шаблону.

Діапазон кутів заточки, які можна виставити на даній каталці - від 15 до 54 градусів. Заточувальна система Veritas Mk.II Honing Guide дозволяє встановити ріжучий інструмент шириною від 13 до 73 мм і товщиною до 6,5 мм, як звичайний (з плоско-паралельними площинами), так і клиноподібної форми.

Спереду пристрою розташований важель грубої установки кута нахилу заточування, що має три різних положення для трьох діапазонів кутів (великих, стандартних і кутів задніх фасок), промаркованих кольором і цифрами.
Пристрій Veritas Mk.II Honing Guide забезпечено бронзовим роликом зі спеціальним ексцентриком, що дозволяє робити мікрофаску чітко на заданий кут. В робочому стані відмітка, яка є на гвинті ролика (за допомогою цього ролика здійснюється зміна режимів роботи пристрою) повинна бути встановлена ??вертикально вгору (на 12 годин). Перший, найменший кут мікрофаскі реалізується при повороті ексцентрика вліво (на 9 годин). Другий, більший за величиною кут, встановлюється при повороті позначки ролика вправо (на 3 години). Найбільший кут для мікрофаска можна зробити, повернувши відмітку ролика вниз (на 6 годин).

З докладним описом пристрою заточної системи Veritas Mk.II Honing Guide, а також особливостей її експлуатації, можна ознайомитися тут.

Також тут Ви можете завантажити оригінал Інструкції користувача, яка доступна англійською мовою.

Datasheet: Veritas Mk.II Honing Guide

Країна походженняКанада
ВиробництвоVeritas® Tools Inc.
ТипТочило
ВерсіяMk. II
МатеріалСталь, бронза, алюмінієві сплави
Діапазон кутів заточкивід 15 до 54 градусів
Ширина леза, яке заточуєтьсявід 13 до 73 мм
Товщина леза, яке заточуєтьсядо 6,5 мм
УпаковкаКартонна коробка
Розмір в упаковці175х90х85 мм
Вага800 гр.
Відгуки покупців:

Дата: 27.10.2018
І'мя:
Відгук: Прочность и надежность чувствуется уже при первом прикосновении. Изготовлена очень качественно. Удобная настройка. Прекрасный результат заточки. Рекомендую брать, свою цену она оправдывает.
Оцінка: 5
додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
1+1 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені