Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Точильний камінь Hindostan 150x25x5 мм

Каталог товарів Камені YS Sharpening Точильний камінь Hindostan 150x25x5 мм
Точильний камінь Hindostan  150x25x5 мм


  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Точильний камінь Hindostan - піщаник, сформований зернами кварцу. Володіє кольорами від блідо-сірого, до темно-коричневого. Також зустрічаються яскраво-помаранчеві бруски. Відмінною особливістю є поздовжні смуги.

Відомий з 19-го століття. Свою назву отримав від однойменного поселення в штаті Індіана, США. Часто, за якістю роботи, камінь порівнюють з легендарною Вашітой. Це пов'язано з тим, що фініш або предфініш цим каменем, зраджує ріжучої кромці відмінні якості різу.

Як відомо, якщо говорити про ножах, ніж ріже не тільки гостротою, скільки мікрозубцамі від абразиву. Так ось Хіндостан, створює відмінну «мікропилу» на ріжучої кромці. З одного боку це дає чудовий рез, з іншого, це «Мікроп» досить стійка. Після Хіндостана ніж з легкістю ріже паперову серветку. Працює камінь дуже швидко. Якщо намагатися порівнювати абразивную здатність Хіндостана з синтетичними каменями, можна умовно позначити як 800-1500 японських grit. Працювати на камені можна як з водою так і маслом. З водою камінь працює більш агресивно і швидко, з маслом тонше і трохи повільніше. Також можна працювати з рідною суспензією каменю і суспензіями інших каменів. Важливою особливістю роботи на Хіндостане, є ефект ущільнення ріжучої кромки. Це пов'язано з тим, що зерна Хіндостана мають округлу форму, іноді, довгасту.

З кожним днем, камінь стає все більш рідкісним і відповідно більш дорогим. Так як ресурси каменю вибрані і більше Хіндостан не видобувається.

Розмір150х25х5мм


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
1+1 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені