Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Washita Lily White Pike (Hard)

Washita Lily White Pike (Hard)


  • Опис
  • Характеристики
  • Відеообзор
  • Відгуки

Один з легендарних сортів Вашіти - Вашіта Лілі Вайт Софт (Washita Lily White Norton) від компанії Norton.

     На сьогодні подібний камінь для заточування велика рідкість. Оскільки, родовище породи було повністю вироблено, ще до середини минулого століття. І ті екземпляри, які вдається виявити зараз, вже з родини музейних експонатів. Але тим не менш, ми для Вас це зробили!

     Камінь працює дуже швидко і дуже однорідне. І головне, володіє рідкісним абразивним діапазоном, закриваючи, практично всі етапи заточування, від фінішного етапу формування геометрії до практично передфінішному етапу всієї заточки. Що можна регулювати, кількістю МОР і тиском на заточувати поверхню. Іншими словами, якщо немає необхідності зміни кута або сточування великих сколів, можна заточити ріжучий інструмент практично одним бруском.

     Так само, за рахунок збалансованої твердості, камінь має відмінний відгук. Тобто, то як працює камінь, дуже добре передається тактильно і по звуку його роботи. Найкраще використання каменю це середній етап заточування.

Найменування Washita Norton
Країна походження США
Виробник Norton
Серія Lily White
Зернистість Medium
Матеріал новакуліт
Вид поставки на бланку
Габарити 153х25х6 мм
Вага 60 гр.
Відгуки покупців:

Дата: 05.01.2019
І'мя:
Відгук: Работаю этой Вашитой по средней и мягкой нержавейке, после Crystolon Fine, (диапазон ~ F400-F900). Камень работает очень быстро, с понятным и мягким откликом. Кромка получается очень выхоженная, агрессивная и острая (бреет с отскоком). На кухонниках заканчиваю данным камнем (оптимальная агрессия и стойкость РК), а для EDC ножей делаю микрофаску Arkansas Translucent.nПока что, я испытал этот камень на сталях: 440C, 440A, AUS-8, 420HC, Zwilling Pro S, Sandvik, 8Cr13MoV. Думаю что и по порошкам камень будет работать, возможно в меньшем диапазоне и с меньшей скоростью (буду пробовать)).nОднозначно всем рекомендую данную Вашиту, как быстрый, универсальный камень с большим диапазоном работы и отличным результатом заточки (как по остроте, так и по агрессивности реза)!
Оцінка: 5
додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
4+2 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені