Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Бельгійські сланці

Жовтий бельгійський сланець (Yellow Coticule) і бельгійський блакитний камінь (Belgian Blue Whetstone або як його часто скорочено називають BBW) являють собою гірську породу зі сланцю і пісковика. Особливі абразивні властивості цього каменю забезпечує високий вміст в ньому граната. Особлива форма кристалів граната (додекаедр в кристалічній решітці) забезпечує високу абразивну здатність і високу швидкість знімання металу бельгійських сланців. Але при цьому камінь працюють дуже тонко і чисто і дозволяє отримати виключно гостру і стійку до затуплення ріжучу кромку. Ці унікальні властивості Yellow Coticule і BBW дозволяють надзвичайно ефективно використовувати їх на фінішній доведенні.

Жовтий і блакитний бельгійські сланці - це одні з найвідоміших і без перебільшення - найкращі природні абразивні камені Європи, висока якість яких відомі людству вже не одне століття. Спочатку для заточування використовували тільки жовтий бельгійський сланець, а блакитний, більш твердий, служив в якості зміцнює підкладки для відносно м'якого і крихкого Yellow Coticule. При видобутку, жовтий котікул вирізував разом з блакитним і таким чином формувалися два шари загострювальної бруска. В подальшому, ці два камені стали склеювати між собою, а оцінивши ріжучі властивості Belgian Blue Whetstone і його теж почали використовувати для заточування.

Ці два камені однаково добре працюють, як по вуглецевим, так і по хромосодержащего і високолегованих (в тому числі і швидкорізальним) сталей, чудово показують себе з дамаському і порошковими сталями. Використовують їх на фінішних доводочних операціях, як при заточування ножів, так і для заточування слюсарного інструменту. Але найширше застосування ці камені знайшли для доведення небезпечних бритв і в цьому додатку бельгійські сланці, безумовно, найкраще рішення з усіх існуючих.Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені