Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Бельгійський блакитний сланець / BBW rectangular whetstones (200 x 50мм)

Каталог товарів Камені і бруски для заточування Бельгійські сланці Бельгійський блакитний сланець / BBW rectangular whetstones (200 x 50мм)
Бельгійський блакитний сланець / BBW rectangular whetstones (200 x 50мм)


  • Опис
  • Відгуки

Бельгійський блакитний камінь (Belgian Blue Whetstone або просто BBW) - природний гранатовий сланець - являє собою суміш зі сланцю і пісковика і містить в своєму складі зерна граната розміром від 10 до 25 мікрон до 25% від обсягу каменю. Характерний синьо-фіолетового відтінку каменю надає окис заліза, присутня в його складі. BBW порівнюють з штучними каменями зернистістю в 4000 грит в японській класифікації синтетичних абразивів, хоча тут, звичайно, не можна проводити повною аналогією.

BBW (Belgian Blue Whetstone) - призначений для фінішної заточування і доведення ножів, ріжучого інструменту і небезпечних бритв. Бруски блакитного сланцю рекомендується використовувати з чистою водою. BBW має дуже низький відсоток поглинання води, можна сказати, що він її практично на бере, але як і у всіх сланців на його робочої поверхні можна навести суспензію, на якій і слід виробляти заточку. З даними камінням можна працювати і з маслом, хоча використання масляних МОР не є рекомендацією від виробника.

Бельгійський блакитний камінь володіє унікальною комбінацією швидкості роботи і чистоти одержуваної поверхні, якої не можна досягти за допомогою від інших каменів. Зерна граната, що представляють в кристалічній решітці додекаедр, завдяки своїй твердості забезпечують швидке знімання металу, а їх округла форма дає високу ступінь полірування оброблюваного металу. Поєднання швидкості і якості роботи, а також відсутність задирки при заточуванні - є візитною карткою бельгійського блакитного сланцю.

Геометрична форма кристалів граната ідентична Coticule, але BBW містять більш низькі концентрації граната і зерно має більші розміри. Через це BBW працює декілька повільніше, ніж Coticule. Зате BBW має велику твердість (близько 4 - 4,5 одиниць за шкалою Мооса), ніж Coticule, що дозволяє ефективно використовувати бельгійський блакитний сланець спільно з суспензиями слуріков інших каменів і різними нагурамі. Спочатку BBW використовували просто як упрочняющей підкладки для більш м'якого і крихкого жовтого котікула. Але, оцінивши заточувальні властивості блакитного каменю, його стали використовувати вже самостійно для фінішних операцій доведення клинків, слюсарного ріжучого інструменту і небезпечних бритв. Сліпі тести бритв, заточених на жовтому бельгійському сланці (Yellow Coticule) і бельгійському блакитному камені (Belgian Blue Whetstone) показали абсолютно однакові результати.

Бельгійський синій камінь по праву входить до плеяди кращих природних абразивів. Він однаково добре працює як по вуглецевим, так і по нержавіючим (хромосодержащего) сталей, показує відмінні результати на Дамаску, швидкорізальних і порошкових сталях. За допомогою BBW можна ефективно доводити дуже тверді стали, значно перевищують значення 60 HRC. При цьому на підводі камінь залишає не ризикує, а малюнок з характерною точкової структурою.
Фініш на BBW надає ріжучої кромці високу агресивність різу і виняткову стійкість до затуплення. Камінь дуже щедяще відноситься до РК, незалежно від твердості стали клинка. Робота з бельгійським синім каменем дає дуже приємний тактильний відгук і залишає дуже хороше враження. Даний камінь може бути рекомендований в якості фінішного в різні заточувальні набори широкого застосування.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
6+3 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені