Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Блакитний сланець BBW апекс

Блакитний сланець BBW апекс
Артікул Назва Ціна Кіл-ть Фото
10340 Голубой сланец BBW 150x25х6 мм на бланке 490.00 грн. -+
10719 Голубой сланец BBW 150x25х4.5мм на бланке 455.00 грн.
0 грн. купити    • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Бельгійський блакитний сланець в форматі 150х25 мм (6 "х 1") можна використовувати для фінішної заточування в точильних верстатах типу «Apex» або варіантах, зроблених під «точило Юхима», тобто всюди, де даний форм-фактор вдало підходить під тримач каменю. Як МОР, при роботі з блакитним сланцем найчастіше використовують звичайну чисту воду. Невеликим шматочком каменю з того ж матеріалу (слуріком) на робочій поверхні бруска наводять суспензію, яка значно прискорює роботу, підвищує продуктивність знімання металу і покращує тактильний контакт.

Бельгійський синій камінь (Belgian Blue Whetstone, BBW) - це один з кращих природних абразивів, він показує відмінні результати при роботі як з вуглецевої сталі, так і по хромосодержащего і швидкорізальним сталей. Добре працює з булатом і дамаської сталі. Бельгійський блакитний сланець застосовують на фінішних етапах заточки, для остаточного доведення ножів, деревообробного інструменту, небезпечних бритв. BBW працює повільніше жовтого бельгійського сланцю Yellow Coticule, але при цьому має велику твердість.

Belgian Blue Whetstone вдає із себе суміш зі сланцю і пісковика з добавками оксиду заліза (що, власне і надає каменю блакитно-фіолетового відтінку) і зерен граната (розміром від 10 до 25 мікрон в обсязі каменю до 25%). Таке поєднання складу в матеріалі каменю і надає йому ті унікальні властивості заточування, якими людство користується ні одне століття. Пісковик надає каменю твердість і стійкість до зношування. Сланець - дозволяє наводити суспензію на поверхні каменя. Зерна граната працюють в якості вільного абразиву в суспензії і значно прискорюють процес заточки. А присутність окису заліза дає чудовий поліруючий ефект.

Найменування Belgian Blue Whetstone (BBW)
Країна походження Бельгія
Виробник Ardennes Coticule
Матеріал Блакитний бельгійський сланець
Розміри робочої поверхні 150х25 мм
Товщина 6 мм
Рекомендована рідиначиста вода, масло


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
1+3 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені