Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Жовтий бельгійський сланець Coticule Selected (150 x 40мм)

Жовтий бельгійський сланець Coticule Selected (150 x 40мм)


  • Опис
  • Відгуки

 

Жовтий сланець (Yellow Coticule) - містить в складі до 42% зерен граната розміром від 5 до 15 мікрон. У порівнянні з BBW, Yellow Coticule м'який і крихкий і для поліпшення експлуатаційних характеристик використовується в зрощений з блакитним каменем вигляді (склеєному або вирізаним з цілісного природного шматка). Як правило, товщина Yellow Coticule в складових брусках 7-10 мм. Камені бувають як правильної прямокутної, так і неправильної трапецивидной форми. Колір Yellow Coticule має біло-жовтий іноді з червоним, іноді з зеленим відтінками. За аналогією з штучними каменями, Yellow Coticule порівнюють із зернистістю 6000-8000 грит в японській класифікації синтетичних абразивів.
Працювати з жовтим бельгійським сланцем потрібно змочивши його поверхню чистою водою. Залежно від типу оброблюваної стали клинка, на камені може наводитися суспензія з тим або іншим ступенем інтенсивності. Суспензію можна навести попередньо, потерши робочу поверхню котікула шматочком такого ж каменю або іншим абразивним бруском. Досить часто цю операцію проробляють за допомогою DMT пластин зернистості Coarse. Такі ж DMT пластини використовують і для вирівнювання поверхні сланців Yellow Coticule. При цьому, через велику різницю в твердості DMT пластин і сланцю, не відбувається шаржування робочої поверхні котікула алмазами (хоча, можна перестрахуватися і взяти вже відробила, «облисілу» DMT - для подібних цілей це буде ідеальний варіант). Як правило, робота з жовтим бельгійським сланцем проводиться в два етапи: спочатку на суспензії, а потім на чистому камені, змоченим водою. Іноді для доведення на цих каменях використовують і масло, що теж допустимо, хоча виробник такий формат роботи не рекомендує.
Залежно від візуальних особливостей жовтий сланець (Yellow Coticule) виготовляється в двох класах: Стандартний (Coticule Standard) і Добірна (Coticule Selected). Ставлення каменю до того чи іншого класу не відображує переваги в якості заточки на ньому. До категорії Добірна (Coticule Selected) відносять камені з ідеально однорідною структурою, а в категорію Стандартний (Coticule Standard) потрапляють камені, які мають незначні візуальні косметичні дефекти, які не впливають на заточку або камені, що трохи відрізняються за колірною гамою.

На сьогоднішній день можна назвати не так багато заточних каменів, які в століттях зарекомендували свою якість і бельгійські сланці, відомі ще з часів Римської Імперії - це одні з них. Незважаючи на величезну різноманітність синтетичних і природних абразивів, бельгійський камінь міцно займає свою нішу і є унікальним у багатьох відношеннях. Навіть якщо Ви не займаєтеся заточуванням небезпечних бритв, де бельгійський сланець показує найкращі результати, цей камінь має, безумовно, присутні в заточном сеті, як один з обов'язкових його елементів. Він дає дуже високу гостроту, дуже швидко працює, не утворює задирки, зовсім не засаливается. Приголомшливе, ні з чим незрівнянне відчуття від самої заточки, унікальний відгук при проході ножа, якого немає в жодного іншого каменю - все це робить бельгійські сланці непорівнянні ні з чим іншим з існуючих штучних або природних абразивів. Камінь абсолютно приголомшливий по задоволенню від самого процесу роботи з ним.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
4+1 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені