Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Плато для заточки HLAD'stone Stone Ultra Fine 190х80х12 мм

Каталог товарів Камені і бруски для заточування HLAD’Stone Плато для заточки HLAD'stone Stone Ultra Fine 190х80х12 мм
Плато для заточки HLAD'stone Stone Ultra Fine 190х80х12 мм


  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Технологічні процеси виготовлення брусків для заточування традиційно мають невисоку динаміку змін і навіть імениті японські виробники заточувальних брусків, загальноприйняті лідери в цій сфері - можуть десятиліттями не вводити ніяких нововведень в уставлені виробничі процеси. Це пов'язано з досить високою вартісної складової розробки і впровадження нових рішень. І тим більш значуща сприймається кожна новинка на ринку брусків для абразивної обробки, викликаючи жвавий інтерес як професіоналів, так і любителів заточки.
Представлена ??нова абразивний платформа для заточки від HLAD'Stone, розроблена британськими технологами - це досконалої нове слово в області заточних синтетичних керамічних каменів. Основу абразивного складу керамічного бруска для заточування HLAD'Stone становить монокристаллический оксид алюмінію. Крім нього до складу каменю входять безліч інноваційних добавок, які покращують абразивні властивості загострювальної бруска. До них відносяться, наприклад, полікристалічний діоксид кремнію, який в зв'язці з кубічним оксидом алюмінію значно прискорює процес зняття металу з заготівлі, при цьому покращує підсумковий клас чистоти одержуваної поверхні, що дозволяє заточним платформ від HLAD'Stone поєднувати в собі агресивність зняття металу з високою підсумкової чистотою обробки поверхні. Також в початковий склад платформ HLAD'Stone перед запіканням вводять спеціальні розпушувачі, що відповідають за освіту рівної структури найтонших альвеол, однакових по просвіту. У підсумку це призводить до того, що при замочуванні в бруску не виникає механічної напруги (він не змінює свою геометрію при усмоктуванні МОР). У масу бруска також включені поліруючі елементи, що дозволяють отримати більш високу чистоту поверхні оброблюваного матеріалу, а також частки, що збирають на своїй поверхні, завдяки електростатичному ефекту, металеву стружку і шлам, що помітно підсилює ріжучі властивості самого абразивного зерна. Введений в структуру зв'язки комплексний склад адсорбентів дозволяє поліпшити змочуваність абразивних частинок каменю різними рідинами. Тому заточной брусок HLAD'Stone здатний виключно довго утримувати в собі МОР, незалежно від того, що це, - звичайна вода або масло. Зв'язка каменю чисто керамічна, що дозволяє значно спростити регламент догляду за каменем, зробити його надійним, довговічним і невибагливим у відході, при цьому дає можливість використовувати абсолютно будь-які різновиди МОР.
Брусок рекомендований до широкого застосування при заточуванні різального інструменту, як з вуглецевої сталі, так і для високолегованих і неіржавіючих сталей. Ширина бруска дозволяє комфортно використовувати його з каталками типу Veritas Mk. II Honing Guide і подібними заточувальні системами. Можливість застосування в якості змазує рідини МОР як на водяній, так і на масляній основі, а також унікальна зернистість робить камінь HLAD'Stone ідеальним рішенням для заточування столярного інструменту - стамесок, залізяк рубанка і т.п., оскільки дана платформа HLAD'Stone відмінно вписується по зернистості після фінішного каменю Fine сету брусків від компанії Norton - India або Crystolon 8 "x3" x1 / 2 ".

Країна виробництваУгорщина
ВиробникHLAD'Stone
Тип Заточной брусок
ЗернистістьUltra Fine
Рекомендований МОРМасло, вода
Розмір190х80х12 мм
Вага 800 гр.


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
1+4 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені