Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Набір абразивів 3 шт. з карбіду кремнію, 200х40х20 мм

Каталог товарів Камені і бруски для заточування Штучні камені Набір абразивів 3 шт. з карбіду кремнію, 200х40х20 мм
Набір абразивів 3 шт. з карбіду кремнію, 200х40х20 мм


  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки
  • З цим товаром купують

Комплект абразивних брусоков для ручного заточення 200х40х20 мм (виробництво – Україна) дозволяє провести повний цикл процесу загострювання ножів і інших ріжучих інструментів від стартового формування підводів ріжучої кромки (РК) до фінішної доведення.

  • Відповідно, перший, самий грубий камінь зернистістю 220 грит використовується для грубих робіт, що потребують інтенсивного знімання металу з заготівлі, тобто формування основної геометрії РК (можна без виходь на задирок).
  • Другим каменем, зернистістю в 400 грит, здійснюється власне сам основний етап заточування.
  • Камінь в 1200 грит служить для доводочних операцій та його завдання, прибравши ризики на РК зроблені на попередньому етапі – довести ріжучу кромку до дзеркального блиску і бритвеної гостроти.

Якщо заточуваний клинок не вимагає грубих робіт з початкового формування підвода, переточування, зміни кута заточування або видалення серйозних вад у вигляді сколів і зазубрин, то почати заточку можна відразу з каменю гритности 400.

Робочим абразивом всіх трьох каменів набору є карбід кремнію (SiC). Великий стрибок у зернистості між каменями обумовлений властивістю зерен карбіду кремнію руйнуватися при механічному впливі, але при цьому не обгалтовываться, а зберігати високу абразивну здатність до більш дрібної фракції. Тому при роботі з каменем на основі карбіду кремнію «гритность» абразиву підвищується в процесі і камінь працює все тонше і тонше. Завдяки такій особливості карбіду кремнію бруски на його основі допускають при переході від каменя до каменя зміна зернистості до 3 разів.

Зв'язка всіх трьох каменів набору – магнезіальна. Це означає, що камені – водні, працюють виключно з водою і вимагають замочування на 5-10 хвилин перед будь-якими операціями з ними, будь то заточування або вирівнювання поверхні каменю. Не можна залишати камінь у воді надовго, це може призвести до його руйнування.

Магнезіальних зв'язка відноситься до відносно м'яким типами зв'язок. Тому в процесі заточування оновлення робочого шару зерна відбувається практично при кожному проході. Це обумовлює високу агресивність абразивного різання у даних каменів і низьку ступінь засаливаемости (тобто забивання металевою стружкою межабразивного простору). Виходячи з того, що тверді стали заточуються на каменях з м'якими зв'язками, м'які – з твердими, даний комплект може бути рекомендований для заточки клинків в основному з твердих сталей. Хоча і з м'якими сталей і сталей з високим вмістом хрому дані камені дуже добре справляються.

У ході експлуатації геометрія брусків може спотворитися, що призводить до неможливості отримання ріжучої кромки з заданими параметрами. Для відновлення площинності робочої поверхні брусків, їх вирівнюють на склі (товщиною не менше 6 мм) із застосуванням води або мильного розчину і порошку карбіду кремнію відповідної фракції (для збільшення інтенсивності процесу).

Компанія Рокс пропонує вам купити набір абразивів з карбіду кремнію в Києві за низькою ціною. Самовивіз або доставка по всій Україні.

Країна виробник Україна
ТипБрусок
Тип профілю Прямокутний
МатеріалКарбід кремнію
Тип зв'язки Карбід кремнію
Зернистість каменів 220, 400, 1200 grit
Довжина200.0 (мм)
Ширина40.0 (мм)
Висота20.0 (мм)
Відгуки покупців:

Дата: 08.06.2016
І'мя:
Відгук: Замовив цей набір для заточки кухонних ножів. Ілюзій за цю ціну не було. Геометрія каменів далека від ідеалу, але з моїми 5-ма ножами камені впорались на Ура. Тепер буду правити камені... Економно, значно краще того китайського барахла, яке продається на наших базарах. Оцінка - задовільно.
Оцінка: 3
Дата: 07.09.2018
І'мя:
Відгук: Камни с быстрореализуемый справились на ура! Рекомендую
Оцінка: 5
додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
1+2 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені