Ваш кошик порожній

НАБІР точильні камені з 5 шт (ОПТИМАЛ Оксид Алюмінію)

Каталог товарів Камені і бруски для заточування Штучні камені НАБІР точильні камені з 5 шт (ОПТИМАЛ Оксид Алюмінію)
НАБІР точильні камені з 5 шт (ОПТИМАЛ Оксид Алюмінію)


  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Набір точильних каменів Hapstone має стандартний типорозмір для верстатної заточування 152х25х6мм і призначені для роботи з точила Hapstone, Edge Pro Apex, Профіль і подібних аналогах. Бруски зроблені з абразивного зерна оксиду алюмінію на керамічній зв'язці, тому допускають роботу, як з водою, так і з маслом. Загальна рекомендація від виробника - використання водорозчинних МОР. Камені отмаркіровани в японській системі грітності JIS (120, 240, 600, 1000, 2500), на відміну від аналогічного набору того ж виробника з карбіду кремнію. Обдирні камені грітностью 120 і 240 мають легування абразивного зерна оксиду алюмінію сполуками хрому, що додає ламкість зерну і агресивність різу для бруска, а також надає каменю характерний рожевий колір. Завдяки особливостям використовуваного абразиву й зв'язування - камені є універсальними в плані обробки різних матеріалів, тобто відмінно підходять для обробки будь-яких сталей.

Найкращі результати бруски Hapstone показують при роботі з твердими сталями, вище 60 HRC, особливо високолегованої (швидкоріз, легування ванадієм) і порошковими сталями.

У набір входить 5 каменів 120 і 240 грит для обдирних операцій, 600 і 1000 грит - заточка і 2500 грит - доведення. Зернистість каменів вказана по стандарту JIS (Японія).

Бруски Hapstone добре тримають форму, добре утримують МОР (не дуже часто вимагає додавання води або масла). В процесі роботи засаливается не сильно, засолювання легко забирається руками під проточною водою. Швидкість роботи брусків досить висока, хоча трохи нижче, ніж у каменів Norton India або у Boride T2.

Набір каменів Hapstone є самодостатнім інструментом для заточування, використовуючи його можна здійснити всі основні операції - обдирання (формування підведень «з нуля», зміна кута заточування, ремонт РК), заточку і доведення. Однак, для особливо грубих стартових робіт рекомендується на початкові стадії придбати алмазний або ельборовий крупнозернистий брусок (наприклад, 200 / 160мкм). Це значно заощадить ресурс обдирні каменів. На фінішні доводочниє операції, для поліпшення результату, отриманого після бруска 2500 можна застосувати природні камені (бразильські сланці, словацькі пісковики, камені Guanxi і т.п.) або ультратонку кераміку Spyderco або IDAHONE Ultra Fine.

Регламент обслуговування і зберігання каменів Hapstone не відрізняється від аналогічного, що застосовується до інших заточним брусків на керамічній зв'язці. Вирівнювання каменів Hapstone проводиться на склі на порошку карбіду кремнію, зберігати бруски краще в дерев'яних коробках.

НайменуванняНабір точильних каменів Hapstone
Зернистість120, 240, 600, 1000, 2500
Типбез бланка, точильний камінь
Розмір робочої поверхні152х25мм
Товщина6мм
Матеріал абразивуоксид алюмінію
Зв'язкакерамічна
Рекомендована рідинаолія, вода
Вага набору300 гр.


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
2+1 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано


Підписка на новини:
догори
Рокс © 2007-2020. Всі права захищені