Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Набір Оптимум з 5 шт абразивів

Набір Оптимум з 5 шт абразивів


  • Опис
  • Відгуки
  • З цим товаром купують

Перший камінь (брудно-малинового кольору) - грубої зернистості - 160 мкм. Абразивне зерно - хром-титанистий електрокорунд, зв'язка - керамічна. У порівнянні з нелегованою має набагато більшу абразивну здатність, працює дуже агресивно. Брусок має гарні параметри по кормкостійкості, відмінно тримає геометрію поверхні. Служить для грубих обдирних робіт з великою кількістю знімання металу, наприклад - формування підведень ріжучої кромки без виходу на задирок.

Другий камінь (білого кольору) - по зерну абразиву складається з білого електрокорунду і такої ж зв'язки, що перший, але відрізняється більш дрібним зерном - 80 мкм, служить для остаточного формування підведень без виходу на задирок.

Третій камінь (темно-оранжевого кольору) - середньої зернистості - 40 мкм. Абразивне зерно - білий електрокорунд, зв'язка - керамічна. Володіє середньої абразивної здатністю, служить для стартового процесу заточки. Також, як стартові бруски володіє хорошими параметрами по кормкостойкості і відмінно тримає геометрію поверхні.

Четвертий камінь (світло-оранжевого кольору) - з того ж матеріалу по зерну абразиву й зв'язки, що третій камінь, відрізняється більш дрібним зерном - 20 мкм, застосовується на етапі заточування і служить для усунення рисок на ріжучої кромці, зроблених попереднім каменем.

П'ятий камінь (коричневого кольору) - принципово відрізняється від попередніх брусків, як зв'язкою, так і абразивом. Абразивним зерном для даного каменю служить карбід кремнію зернистістю в 50 мкм, зв'язка - вулканітова. За рахунок еластичності зв'язки (при механічному впливі зерна абразиву, як би «утоплюються» в зв'язку, надаючи заготовці більш щадний вплив) абразив працює набагато м'якше і тонше, ніж у попередніх брусків, незважаючи на більш велике зерно. Тому використання абразивів на вулканитовій і схожих за властивостями зв'язок (гліфталіевая, пенфталівая) обмежена процесами фінішних етапів шліфування і поліруванням. Крім того, зерно карбіду кремнію активно руйнується при роботі за рахунок механічного впливу на нього. В результаті цього утворюється більш дрібне зерно, але з такими ж гострими краями. Це призводить до того, що в процесі використання абразивний брусок працює все більш тонше, як би збільшуючи свою грітность.

З усіма зазначеними камінням рекомендується використовувати  рідини в якості змазки або воду (мильний розчин), або масло (очищене мінеральне, вазелінове або будь рекомендоване для заточи, але без добавок).

Компанія Рокс пропонує вам купити набір Оптимум з 5 шт абразивів в Києві за низькою ціною. Самовивіз або доставка по всій Україні.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
4+5 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2022. Всі права захищені