Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Укорочені камені серії Naniwa Traditional Stones, 70х55-57х20мм

Каталог товарів Камені і бруски для заточування Naniwa (Японія) Укорочені камені серії Naniwa Traditional Stones, 70х55-57х20мм
Укорочені камені серії Naniwa Traditional Stones, 70х55-57х20мм
Артікул Назва Ціна Кіл-ть Фото
11043 220 grit 232.00 грн. -+
11044 1000 grit 261.00 грн. -+
11045 2000 grit 348.00 грн. -+
11054 6000 grit 388.60 грн. -+
11534 8000 grit 493.00 грн. -+
0 грн. купити    • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Бруски Naniwa Traditional Stones - одна з базових серій точильних каменів від компанії Naniwa. Дані камені випускаються досить давно і є ребрендом відомої серії DX Stone, зміни зазнали тільки назва і упаковка, сам камінь залишився без змін. Вважається, що серія точильних брусків Naniwa Traditional Stones створювалася, як бюджетна альтернатива відносно дешевим кухонним брендам, такими як наприклад, King, які менш дороги і відповідно, більш привабливі особливо для початківців. Однак, в даній категорії компанія Naniwa виробляє камені Economical Series, а бруски Naniwa Traditional Stones, хоча і дійсно ставитися до недорогих камінню, але мають свою сферу застосування. Камені серії Naniwa Traditional Stones Не такі м'які, як Naniwa Sharpening Stones (Naniwa Super Stone) і не мають настільки високим оновлюваним зерна на робочій поверхні. Вони не такі продуктивні, як бруски серії Naniwa Professional Stones (CHOSERA). Але камені Naniwa Traditional Stones мають дуже тверду зв'язку і відмінно тримають геометрію при заточуванні, а їх абразивна здатність ненабагато нижче, ніж у визнаних лідерів в продуктивності знімання металу - каменів Naniwa Professional Stones. Недарма, якщо в заточном сеті з каменів CHOSERA потрібно брусок грубіший, ніж 400 грит - рекомендують брати камінь саме Naniwa Traditional Stones 220, як найбільш близький за властивостями і відповідний по-свій структурі до серії Professional Stones.

Naniwa Traditional Stones - відмінна альтернатива багатьом іменитим серіям відомих брендів, цей камінь універсальний і підходить практично для всіх інструментальних сталей. Особливо камені Naniwa Traditional Stones гарні для роботи з високолігірованнимі сталями, оскільки саме з ними так необхідний малий знос каменю при тривалій важкій роботі.

Стартовим каменем в наборі Naniwa Traditional Stones є NANIWA 220, обдирний камінь (roughing stone) з референсом T-901. Як уже зазначалося, цей брусок відмінно вписується і рекомендований на додаток до каменів Naniwa Professional Stones (CHOSERA), як стартовий брусок для найважчих робіт. Матеріал зерна даного каменю - PA - pink alumina або рожевий хромовий електрокорунд, аналог вітчизняних марок 34А, ЗЗА, 32А. Добавка хромової лігатури робить зерно оксиду алюмінію виключно ламким, що створює на ськолах дуже гострі краї, що дозволяють каменю NANIWA 220 T-901 швидко справлятися з будь-якими важкими роботами, які вимагають знімання великих обсягів металу з заготівлі. Потрібно відзначити, що в лінійці серії Naniwa Traditional Stones присутній ще один варіант обдирного бруска з розміром зерна 220 грит - це NANIWA 220 з референсом T-102. Відмінність цього варіанту стартового каменю полягає в тому, що він зроблений з карбіду кремнію - GС - greencarborundum або зелений карбід кремнію, аналог вітчизняної марки 64С.

Наступним абразивним бруском в пропонованому сеті Naniwa Traditional Stones стоїть камінь зернистістю в 1000 grit (sharpening stone). Дана зернистість є найбільш використовуваною в будь-якому наборі для заточки, це камінь, який складно «обійти стороною» здійснюючи послідовний шлях від обдирні операцій до заточним і далі до доводочной. Камінь Naniwa Traditional Stones в 1000 grit самого загального призначення, має референс T-211і якраз відповідає за основну стадію загострення. Матеріал зерна (оскільки на даному етапі вже не потрібна такий агресивний з'їм металу, як при обдирання) - нелегований білий електрокорунд WA або white alumina, аналог вітчизняних марок 23А, 24А, 25А.

За бруском в 1000 грит слід камінь завершальний етап заточування і готує ріжучу кромку і підведення до етапу доведення - це Naniwa Traditional 2000 gritsharpening and honing stone з рефересом T-420 і матеріалом абразивного зерна зі звичайного електрокорунду марки A- (alundum). Строго кажучи, даний камінь може виступати в якості фінішного для багатьох додатків заточування, він усуває подряпини після бруска в 1000 грит, залишаючи на РК невелику мікропилу, що забезпечує агресивний рез матеріалу.

Naniwa Traditional 6000 - це вже тонкий доводочний брусок з середнім розміром абразивного зерна в 2 мкм. Після обробки даних каменем залишається абсолютно дзеркальна глянсова фаска. Незважаючи на твердість зв'язки камінь Naniwa Traditional 6000 має дуже високу абразивну здатність і ідеально підходить для фінішу ножів і ріжучого інструменту з дуже твердих сталей. Відмінна якість від кращого японського виробника брусків для заточки - компанії Naniwa і при цьому вкрай невисокий ценік для фінішніка - робить камінь Naniwa Traditional 6000 найпривабливішим вибором по співвідношенню ціна / якість у своїй категорії.

Камені Naniwa Traditional Stones виключно водні (як МОР можна використовувати тільки чисту, холодну воду), вимагають замочування на 10 хвилин перед будь-яким видом використання, як перед заточуванням, так і перед вирівнюванням. Залишати в воді надовго або зберігати в воді їх не можна. Відмінною особливістю заточувальних брусків серії Naniwa Traditional Stones є можливість дуже довгого утримання води всередині каменю після замочування. Головним чином, це стосується брусків великої зернистості - 220 і 1000 грит. У каменів інших виробників швидке зневоднення для обдирних і грубих заточувальних брусків створює чималі незручності під час заточування через необхідність їх регулярно зволожувати. Камені серії Naniwa Traditional Stones такої проблеми не мають. Відкрита структура каменю (без межабразівного импрегнирования) з дуже рівномірної сіткою тонких капілярів дозволяє не тільки ефективно утримувати рідину в точильному бруску і отримати виключно агресивний з'їм металу з заготівлі, але і піти від проблеми спотворення геометрії каменю навіть при частковій просочення. Інша сторона таких унікальних властивостей брусків серії Naniwa Traditional Stones - це довгий висихання каменів після використання. Залежно від температури і вологості навколишнього середовища, час висихання до стану, коли камінь вже можна покласти в коробку - різний, але як правило, це 2-3 дня для брусків в 220 і 1000 грит. Більш дрібнозернисті камені сохнуть швидше. В цілому, регламент по догляду за даними заточувальні брусками не відрізняється від регламенту для інших японських водних каменів, зокрема каменів від компанії Naniwa.

НайменуванняNANIWA
Країна походженняЯпонія
ВиробникNANIWA ABRASIVE MFG. CO., LTD
СеріяTraditional Stones
Зернистість220 1000 2000
Вид поставкибез упаковки
Габарити55-57x70x20 мм
Рекомендовані МОРчиста, холодна вода


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
6+1 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:
NANIWA Lobster
NANIWA Lobster
від 1050.00 грн.
Вибрати До порівнянняСписок бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2022. Всі права захищені