Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Тримач точильного каменю Naniwa IZ-1111

Тримач точильного каменю Naniwa IZ-1111


  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

 

Підставка для точильних каменів NANIWA (Японія) IZ-1111 призначена для установки на мийку або будь-яку іншу ємність з рідиною для змочування абразивних брусків для заточки.
Підставка NANIWA IZ-1111 зроблена з нержавіючої сталі, що дозволяє уникнути розвитку корозії на елементах тримача при використанні, як з звичайною водою, так і з рідинами, що містять поверхнево активні речовини. На підставці можна зручно і надійно закріпити точильні камені довжиною від 203 мм до 257 мм. При цьому в мийках можлива подачі струменя проточної води на робочу поверхню каменю, що актуально, наприклад, при роботі з грубозернистими абразивними брусками, які погано утримують рідину в межабразивному просторі або ж при необхідності (вже, як правило, для більш тонких абразивів) постійно змивати з робочої поверхні суспензію і відпрацювання каменю і металу. 


NANIWA IZ-1111 має жорстку, суцільнометалеву конструкцію з досить великою вагою (1 кг.), Що дозволяє надійно закріпити її в необхідній ємності. Крім того, підставка для точильних каменів NANIWA IZ-1111 забезпечена м'якими полімерними накладками в зоні контакту утримувача з мийкою, що дозволяє уникнути подряпин і забезпечує більш надійний контакт підставки з мийкою, що виключає зсув, шат або прослизання.
Даний тримач каменів дозволить комфортно організувати робочий простір при заточуванні і уникнути бруду, якій, як правило, утворюється в процесі заточування на водних каменях.

НайменуванняNANIWA IZ-1111
Країна походженняЯпоніия
Можливий розмір мийкивід 400 до 546 мм
Можливий розмір каменювід 203 до 257 мм
Матеріалнержавіюча сталь
Габарити400х150х38 мм
Вага1 кг.


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
1+2 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені