Ваш кошик порожній

Брусок для заточування Rozsutec

Брусок для заточування Rozsutec
Артікул Назва Ціна Кіл-ть Фото
10255 Брусок для ручной заточки Rozsutec 150*50*26 мм 699.00 грн. -+
10843 Брусок для ручной заточки Rozsutec 180*60*20 мм 999.00 грн. -+
10844 Брусок для ручной заточки Rozsutec 200*60*30 мм 1199.00 грн. -+
0 грн. купити    • Опис
  • Відгуки

Доводочний камінь Rozsutec (Розсутец) зроблений з гірських порід видобуваються в Словаччині. Матеріал каменю вдає із себе осадочную природу і за своєю суттю це дуже щільний піщаник. Даний бренд отримав свою назву від найменування найбільшою гори і однойменного регіону, розташованого в північній частині країни. Підприємство виробник - REZKAM s.r.o.

Походження геологічних утворень матеріалу даних каменів трактується, як осадова порода, представлена ??алевролітом з мелкоалеврітових структурою (щось середнє між піском і глиною), що складається з зерен кварцу, польового шпату, слюди та ін. Переважний розмір зерна - 10-20 мкм. Мінеральний склад: глинисто-карбонатна цементує маса - до 80%; кварц - до 10%; польовий шпат - до 7%; слюда - до 5%. Саме карбонати, що переважають в структурі каменю і є в своїй основі скам'янілостями древніх мікроорганізмів і реалізують високу абразивну здатність даного бруска. По твердості близький до Арканзасу, умовна твердість за шкалою Мооса - 5.

На відміну від сланців, суспензія на ньому не наводитися, але камінь дає дуже хороший результат при роботі з нагурамі, як штучного, так і з природного походження. Оскільки камінь призначений для фінішних робіт перед використанням потребує доведення робочої поверхні, без доведення може залишати поодинокі подряпини на підводі, видимі в мікроскоп. Незважаючи на те, що абразивна здатність і продуктивність у цього каменю нижче, ніж у Арканзасі, робота з ним залишає дуже приємне враження, а одержуваний результат якісний і передбачуваний.

При заточуванні можна використовувати, як чисту або мильну воду, так і різні МОР на масляній основі.

  • Колір каменю - темно-сірий з прожилками світло-коричневого кольору.
  • Орієнтовна зернистість - 6000-8000 грит.
  • Ідеально підходить для доведення вузьких інструментів і важких сталей.
  • Камінь використовується переважно з водою.

Мікрокристалічна дрібнопориста структура каменю повільно вбирає воду. При використанні з водою перед заточуванням брусок можна замочити у воді мінімум на 10 хвилин або просто змочити робочу поверхню.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
3+1 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано


Підписка на новини:
догори
Рокс © 2007-2020. Всі права захищені