Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Сланець Grey Alania на бланку

Сланець Grey Alania на бланку


  • Опис
  • Відгуки

Grey Alania - це доводочний камінь, який представляє з себе природний сланець. Як і у більшості природних каменів, призначених для тонкої доводки його абразивна здатність і чистота оброблюваної поверхні залежить від ступеня доведення каменю. Робочу поверхню бруска можна довести до зернистості, в еквіваленті роботи синтетичним камінню в 6000 при використанні з водою і до 8000 грит, при використанні з маслом. Як і в більшості сланцевих порід Grey Alania містить в своєму складі близько 60% діоксиду кремнію, зерно якого і є основним абразивним елементом при заточуванні. Камінь Grey Alania дуже хороший при доведенні м'яких сталей, відмінно створює ущільнювальну нагортовку навколо ріжучої кромки, тим самим істотно збільшуючи стійкість ріжучого інструменту до затуплення.
При роботі зі сланцем Grey Alania необхідно не допускати пересихання робочої поверхні каменя, це може привести до подряпин на бруску і пошкодження РК. Дуже хороші результати заточной брусок Grey Alania показує при використанні слурів, наприклад, м'яких порід сланцевих Уельський заточних каменів Dragon's Tonque, Llyn Melynllyn або Yellow Lake) тюрінзького сланцю (Thuringian Waterwhetstones) або бельгіскіх сланців (Coticule Selected / BBW rectangular whetstones).
Камінь Grey Alania володіє найкращим співвідношенням ціна / якість серед природних заточних каменів і безумовно може бути відмінним робочим рішенням для фінішної доведення в будь-якому заточном сеті.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
2+1 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені