Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Бразильські сланці для ручної і верстатної заточки

Каталог товарів Камені і бруски для заточування Природні точильні камені Бразильські сланці для ручної і верстатної заточки
Бразильські сланці для ручної і верстатної заточки
Артікул Назва Ціна Кіл-ть Фото
10075 Брусок сланца 150мм*25мм*10-8мм 219.00 грн.
10281 Брусок для наведения суспензии 59.00 грн.
10377 Брусок сланцю 140*25*8мм 199.00 грн.
0 грн. купити    • Опис
  • Відгуки

            Бруски зроблені з природного каменю - сланцю, країна походження - Бразилія. Застосовуються для остаточної, тонкої доведення ріжучої кромки ножів і інструментів. Працюють зі звичайною водою (можна мильною).

            Основу складу бразильського сланцю, як і у більшості природних каменів, становить оксид кремнію. Матеріал сланцю може містити до 70% часток з цього матеріалу. Так само до складу сланцю входить до 20% оксиду алюмінію, який також має високі ріжучі властивості і є найбільш поширеним мінералом, що застосовуються для виробництва штучних каменів. Висока абразивна здатність природних матеріалів обумовлена ??високою однорідністю зерна (всі частинки практично однакові за розміром, що вкрай важкодосяжним в виробничих умовах) та щільністю зерна (поняття зв'язки для природних каменів практично відсутня, зерна спаяні в моноліт багатовіковим пресом відкладень). Через певної орієнтації зерна в камені, брусок сланцю може мати різні ріжучі властивості в різних напрямках, т.зв. ефект "терки", тобто при повороті каменя на 180 градусів агресивність його роботи може збільшуватися або зменшуватися. Цей ефект використовують для вирішення різних завдань фінішної доведення - полірування, підводі або наклеп РК.

           Колір сланцю теоретично не сильно впливає на його властивості і, в основному, визначається незначним вмістом домішок (червоний або зелений колір - дають з'єднання заліза, сірий або чорний - Карбомід і бітум). Але на практиці сланці з різній колірній забарвленням відносяться до різних місць видобутку і реально відрізняються по роботі.

          Наприклад, бордовий - характеризується найтоншим зерном (еквівалентно 8000 grit) і відносної м'якістю. Дуже хороший для доведення бритв, а також в роботі з мечами з твердих сталей. Зелений і сірий / чорний (еквівалентно 5000 grit) - найбільш універсальний варіант для більшості застосувань, має більш високу твердість, ніж бордовий.

             Головним результатом роботи зі сланцями є - підвищення стійкості ріжучої кромки. Хоча промисловість випускає достатній асортимент штучних каменів на основі синтетичних абразивів, але жоден з них не може зрівнятися з кращими творами природи, мільйони років визрівала в надрах землі - сланцем. Бруски рівні і мають добре доведену робочу поверхню.

Головною умовою отримання хорошого результату при роботі на сланцях є дотримання певних правил експлуатації:

           - перед доведенням на сланці ніж повинен бути вже добре заточений і злегка доведений на не надто великому зерні, близько 3000 grit. Задирок від попереднього зерна повинен бути прибраний. Cланец добре працює тільки на фінішній доведенні.

            - поверхню сланцю повинна бути попередньо доведена до мінімальної шерховатая, яку тільки можна отримати.

             - при доведенні кромки на сланці тиск повинен бути мінімальним. Ніж ні в якому разі не повинен процарапивать поверхню сланцю, і якщо це все таки відбувається, то зменшуйте тиск до тих пір поки не будуть залишатися на поверхні сланцю ледь помітні блискучі сліди металу, а сама поверхня залишатися при цьому абсолютно гладкою.

              - в ході роботи обов'язково потрібно зволожувати поверхню каменю водою або спеціальним МОР для точильних брусків.

              - корисно буде перед початком роботи злегка навести суспензію притерши поверхню каменю іншим шматочком того-ж сланцю (слуріком), справа не тільки в суспензії, але і в притирання, це покращує доводочниє властивості поверхні каменя.

             Бруски з бразильського сланцю - це природні камені, які після остаточної обробки можуть мати деяке відхилення за габаритними розмірами від класичного «апексоідного» форм фактора 150х25х6 мм (або 6 "x1" x1 / 4 "). Допускається розкид габаритної величини бруска до +/- 3 мм. Конкретні розміри Вашого каменю (а також його колір) - Ви можете узгодити з нашим менеджером перед покупкою.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
1+1 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені