Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Сунгарі для ручного заточування.

Сунгарі для ручного заточування.
Артікул Назва Ціна Кіл-ть Фото
11325 Сунгари для ручной заточки 300x50x30mm ver 2 1350.00 грн. -+
11231-3 Сунгари для ручной заточки 200х70х30мм ver 3 1350.00 грн.
11231-4 Сунгари для ручной заточки ver 4 1350.00 грн.
11325-4 Сунгари для ручной заточки 200х70х30мм ver 4 1350.00 грн.
0 грн. купити    • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Повнорозмірний брусок з породи Сунхуа (Сунгарі) з розмірами 200х70х30мм - це багато в чому унікальна пропозиція для заточки, наприклад, столярного інструменту, роботі на пристроях, типу каталок і взагалі ручної обробки клинків. Сунгарі володіє дуже твердим і, разом з тим, досить крихкою, неміцною структурою. Це дозволяє відносно просто доводити його до високої чистоти поверхні на порошку карбіду кремнію. Але при цьому бруски з Сунгарі чудово тримають геометрію і можуть бути рекомендовані для самих прецизійних процесів заточки, критичних до найменших змін розмірів каменю в ході однієї операції, наприклад, обробки фасок у конвексних ножиць. Сунгарі - це ідеальний камінь для роботи на абразивних суспензіях і пастах. Він не дає своєї суспензії в ході роботи, а висока щільність структури породи не дозволяє сторонньому зерну шаржовані поверхневі породи, тому змінюючи зернистість вільного абразиву на Сунгарі можна пройти практично всі етапи заточування від обдирні до доводочних. Рекомендується використовувати абразивні пасти і суспензії порівнянні з твердістю самого каменю - синтетичні з електро- і керамокорунда або з діоксиду кремнію на основі природних абразивів (наприклад, суспензій від компанії HLAD'Stone). Такі пасти не впливатимуть на геометричні параметри каменю, на відміну від абразивів на основі алмазів, ЕЛЬБОР, карбіду кремнію і т.п. Крім можливої ??роботи на різного роду наведених суспензіях, Сунгарі і сам по-собі відмінно справляється з ультратонкої фінішним доведенням виробів з практично будь-яких сталей. Його можна використовувати, як з водою, так і з маслом. Порода Сурганов не гігроскопічна, тому можна застосовувати послідовно воду, а потім масло, змінюючи при цьому ступінь абразивного впливу на заготовку.
Окремо варто відзначити зручність і універсальність використання Сурганов, як заточной платформи для заточки стамесок і залозок рубанків при роботі з заточувальні механізмами, типу каталок. Можливість використання, як води, так і масла, а також застосування суспензій з різною абразивної здатністю робить цей камінь просто панацей заточування слюсарного інструменту. По-перше, це недорогий доводочний камінь з можливістю використання масляних МОР, який можна використовувати після стандартних заточних сетів Norton India або Norton Crystolon. По-друге, використовуючи, наприклад, абразивні суспензії від компанії HLAD'Stone можна пройти весь етап заточування від 400 грит до ультратонкої доведення, працюючи на вільному зерні на одному камені. Такий варіант заточення дозволяє обробляти набагато жорсткіші стали, ніж на синтетичних каменях із зв'язаним абразивом. По-третє, наносити суспензію можна тільки в області роботи заточується, залишаючи чистим зону ходу ролика візки. Це вирішує питання абразивної гігієни, і продовжує термін служби каталки.
Всі зазначені переваги роблять Сунгарі каменем номер один не тільки в рейтингу співвідношення ціна / якість, а й взагалі найкращим можливим вибором серед повнорозмірних брусків для заточки.

Розмір200х70х30 мм


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
2+2 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2022. Всі права захищені