Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Norton 220/1000 Grit Combination Waterstone

Norton 220/1000 Grit Combination Waterstone


  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

 

Комбінований водний камінь Norton 220/1000 Grit Combination Waterstone - це стартовий брусок в серії складових "водників" від компанії Нортон (США).
Сторона 220 грит призначена для початкових операцій по обдирання, формування підведення, переточки, а також ремонту ріжучого інструменту, грубого усунення сколів, зазубрин, зламів і інших дефектів клинка.
Сторона в 1000 грит служить вже для проведення початкового етапу, власне, заточування. Обидві частини складеного бруска зроблені з карбіду кремнію.
Розмір зерна обдирного бруска (220 grit) - 65 мкм, а розмір зерна каменю в 1000 grit - 14 мкм.
Основний компонент зв'язки, як у більшості синтетичних водних каменів - магнезійний цемент. Тому камені Norton 220/1000 Grit Combination Waterstone м'які, мають хорошу оновлюваність зерна на робочій поверхні в процесі заточування і відповідно, дуже добре справляються з обробкою будь-яких твердих сталей.
Бруски зроблені в Мексиці, склейка каменів і вся передпродажна підготовка, включаючи виробництво футляра для транспортування, зберігання і заточування (футляр може бути використаний в якості підставки під камінь) - зроблені в США.


Для зберігання водного каменю Norton 220/1000 Grit Combination Waterstone потрібно використовувати тільки оригінальний футляр, який спеціально розроблений для рівномірного збалансованого відведення зайвої вологи з каменю. Для зберігання каменю з футляра потрібно видалити всі ущільнювачі, призначені для транспортування. Футляр також може бути використаний в якості підставки під камінь під час заточування. На верхній поверхні футляра є спеціальні обмежувачі для установки каменю, а знизу - гумові ніжки для запобігання ковзання по настановної поверхні.


Забруднення каменю Norton 220/1000 Grit Combination Waterstone в ході заточки незначне. Воно легко забирається в проточній воді. При необхідності видалити стійке засолювання, а також прибрати з робочої поверхні незначні механічні пошкодження у вигляді подряпин і невеликих сколів можна застосувати очищуючий брусок Dressing Stone від Naniwa. Їм же можна підрівняти камінь і в першому наближенні відновити його геометрію. Часто, для грубих обдирних брусків і для стартових заточних (для зернистості в 1000 грит і нижче), туалетний камінь Dressing Stone від Naniwa, використовують в якості синтетичної нагури, не змиваючи утворюється після обробки на поверхні заточного каменю суспензію. Заточка прямо по цій суспензією підсилює ефект абразивної обробки хімічним впливом на окисли металу на підводі клинка, оскільки в очищуючий камінь Dressing Stone від Naniwa, в якості одного з компонентів входить оксид заліза. Однак рекомендації від виробників каменів для очищення по використанню очищувальних каменів подібним чином відсутні.


Перед будь-яким використанням, заточуванням або вирівнюванням, Norton 220/1000 Grit Combination Waterstone необхідно замочити в чистій холодній воді на кілька хвилин (поки не перестануть виділятися повітря з каменю). В ході роботи поверхня каменю необхідно постійно зволожувати. Новий камінь необхідно підготувати до роботи, знявши з граней радісно фаски і підрівняти робочі поверхні бруска.

НайменуванняNorton 220/1000 Grit Combination Waterstone
Країна походженняСША
ВиробництвоNorton
СеріяCombination Waterstone
Зернистість220/1000 grit
Матеріал абразивукарбід кремнію
Вид поставкив пластиковому футлярі-підставці
Габарити202х75х26 мм
Вага0,9 кг.


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
6+1 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2022. Всі права захищені