Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Norton India Bench Stone 8" x 3"x1/2"

Norton India Bench Stone 8
Артікул Назва Ціна Кіл-ть Фото
10493 Norton India Bench Stone 8"x3"x1/2" Fine (FB83) 1015.00 грн. -+
10494 Norton India Bench Stone 8"x3"x1/2" Medium (MB83) 1015.00 грн. -+
10495 Norton India Bench Stone 8"x3"x1/2" Coarse (CB83) 1015.00 грн. -+
0 грн. купити    • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

10% знижка при купівлі без коробки (наявність без коробки уточнюйте у менеджерів).

Бруски для заточування різального інструменту Norton India - це масляні камені (спочатку від виробника поставляються з попередньої масляним просоченням межабразівного простору), виготовлений з оксиду алюмінію. Бруски мають великий розмір робочої поверхні - 8"x 3"x1/2", яка відмінно підходить для заточування практично будь-якого інструменту або ножа. Ширина цих каменів дозволяє легко використовувати їх разом з допоміжними інструментами для заточування такими, як каталки і різні власники лез, стамесок або залізок рубанка. Це відмінний вибір для практично будь-якого проекту заточки.
У серії каменів Norton India 8"x3"x1/2" представлені бруски дрібної (Fine, Norton Item No. FB83), середньої (Medium, Norton Item No. MB83) і грубої (Coarse, Norton Item No. CB83) зернистості .
Багатофункціональний корпус, в якому поставляється камінь надійно захищає його від механічних пошкоджень, також служить футляром для зберігання бруска і підставкою для заточування (має гумові ніжки для запобігання ковзання і буртики для фіксації каменю).
Нижче подано класифікацію параметрів зернистості різних абразивних брусків, що випускаються компанією Norton:
1. Extremely Coarse - має дуже високу продуктивність знімання металу, залишає дуже помітні подряпини на підводі. Розмір зерна - понад 100 мкм. Реалізується в брусках Extra Coarse Diamond і Coarse Crystolon.
2. Coarse - Дуже швидке знімання металу, залишає видимі подряпини на підводі. Розмір зерна - від 60 до 100 мкм. Реалізується в брусках Extra Coarse Diamond, Coarse India і 220 Grit Waterstone.
3. Medium Coarse - Швидке знімання металу, оброблена поверхня заготовки має вигляд сатину. Розмір зерна - від 45 до 60 мкм. Реалізується в брусках Medium Crystolon і Coarse Diamond.
4. Medium - Добра швидкість знімання металу, легкі подряпини. Проміжний етап перед більш тонкої обробкою. Розмір зерна - від 35 до 45 мкм. Реалізується в брусках Medium India і Fine Crystolon.
5. Medium Fine - Мінімальна рекомендована зернистість для фінальної стадії загострення більшості ножів, оброблений підведення клинка має матову поверхню. Розмір зерна - від 25 до 35 мкм. Реалізується в брусках Fine India.
6. Fine - Невисока швидкість знімання матеріалу, зовнішній вигляд металевої поверхні підведення після обробки - бархатисто-матовий. За допомогою обробки камінням Fine, досягається якість ріжучої кромки, як у більшості ножів з хорошою заводський заточуванням. Розмір зерна - від 15 до 25 мкм. Реалізується в брусках Fine Diamond, Soft Arkansas, а також 1000 Grit Waterstone.
7. Extra Fine - Низька швидкість знімання металу. Підведення блискучий, полірований. За допомогою обробки камінням Extra Fine, реалізується дуже гостра ріжуча кромка - найкраща, ніж у більшості ножів з хорошою заводський заточуванням. Розмір зерна - від 8 до 15 мкм. Extra Fine - зернистість брусків Extra Fine Diamond і Hard Arkansas.
8. Extremely Fine - Реалізується дуже гостра ріжуча кромка. Дуже низька швидкість знімання матеріалу. Підведення добре після обробки Extremely Fine практично дзеркальний. Розмір зерна - від 4 до 8 мкм. Реалізується в брусках Norton 4000 Waterstone, Hard Black Arkansas, Hard Translucent Arkansas.
9. Near Mirror Polish - Абразиви з даною характеристикою зернистості використовуються для отримання практично ідеально заполірована підведення. Розмір зерна - від 2 до 4 мкм. Реалізується в брусках Norton 8000 Waterstone і DMT Extra Extra Fine Diamond Stone.
10. Mirror Polish - Надзвичайно мала швидкість знімання металу, оброблена поверхня - ідеальне дзеркало без видимих недоліків. Розмір зерна - від 0 до 0 мкм. Реалізується при роботі на пастах, порошках і компаундах - Diamond Paste, Green Honing Compound, Abrasive Powder.

НайменуванняNorton India Bench Stone 8"x3"х1/2"
Країна походженняСША
ВиробництвоNorton
СеріяFine /Medium /Coarse
ЗернистістьFine /Medium /Coarse
Матеріал абразивуоксид алюмінію
Зв'язкакерамічна
Вид поставкив пластиковій упаковці
Габариты203x76x12 мм
Вага700 гр.


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
4+2 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені