Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Камінь Norton India Oilstone 8"x 2"x1"

Камінь Norton India Oilstone 8
Артікул Назва Ціна Кіл-ть Фото
10373 Norton India 8"x2"x1" Fine 829.40 грн.
10503 Norton India 8"x2"x1" Medium 1044.00 грн.
10372 Norton India 8"x2"x1" Coarse 565.50 грн. -+
0 грн. купити    • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

 

Один з найвідоміших і популярних каменів для заточування зі Сполучених Штатів Америки - India Oil Stone від компанії Norton.
Дані камені:
- має номенклатурний референс від виробника CB8, представляє з себе брусок (Norton 8 "India Oilstone, Bench Stone, Coarse) для грубої (coarse) заточки. Як абразив використаний оксид алюмінію, зв'язка - керамічна.
- має номенклатурний референс від виробника MB8, представляє з себе брусок (Norton 8 "India Oilstone, Bench Stone, Medium) для середнього етапу (medium) заточки. Як абразив використаний оксид алюмінію, зв'язка - керамічна.
- має номенклатурний референс від виробника FB8, представляє з себе масляний брусок (Norton 8 "India Oilstone, Bench Stone, Fine) для тонкої (fine) заточки. Як абразив використаний оксид алюмінію, зв'язка - керамічна.


Середня величина абразивного зерна India Oilstone Coarse - близько 100 мкм. Камінь з заводу йде оброблений олією. Розмір абразивного бруска Norton 8 "India Coarse CB8 - 1"x2"x8" в дюймах або 203x51x25 мм. Середня величина абразивного зерна Fine - порядку 35 мкм. Камінь з заводу йде оброблений олією. Розмір абразивного бруска Norton 8 "India Oilstone, Bench Stone, Fine IB8 - 1"x2"x8" в дюймах або 203x51x25 мм.
Восьмидюймовий брусок Індія від Нортона виготовляється в Мексиці. Геометрія бруска з заводу дуже добра, камінь не вимагає додаткового вирівнювання, а також «підбадьорення» робочої поверхні абразиву перед першим використанням. Спочатку камінь йде без знятих радісних фасок на гранях (рекомендується округляти межі бруска перед першим використанням).
Зв'язка каменю тверда, камінь дуже добре тримає геометрію, але при цьому має дуже високу продуктивність знімання металу. Однаково добре працює з нержавіючими, високолігірованнимі і вуглецевими сталями. Слабо забруднюються, металева стружка і відпрацювання каменю з його робочої поверхні як правило легко забирається за допомогою теплої води або масла.


Незважаючи на те, що камінь масляний, для збільшення швидкості зняття металу його можна використовувати з іншими рідинами, що мають меншу щільність, ніж масло. Наприклад, при роботі з водою продуктивність знімання металу збільшується.

НайменуванняNorton India Oilstone, Bench Stone, Coarse
Країна походженняСША
ВиробництвоNorton
СеріяCB8, MB8, FB8
ЗернистістьFine, Medium, Coarse
Матеріал абразивуоксид алюмінію
Зв'язкакерамічна
Вид поставкив паперовій коробці
Габарити203x51x25 мм
Вага700 грамм


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
5+3 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені