Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Norton Crystolon Combination 8"x2"x1"

Norton Crystolon Combination 8


  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

 


Поряд з одним з найвідоміших каменів від компанії Norton зі Сполучених Штатів Америки India Oil Stone - Norton 8 "Pike Crystolon користується не меншою популярністю серед шанувальників заточки.
На відміну від Індії, в представленому Кристалон серії JB8 використано зерно карбіду кремнію. При цьому сторони coarse і fine трохи грубіше, ніж у аналогічних каменів Індії.
Середня величина абразивного зерна на стороні Coarse - близько 130 мкм (Р120 за класифікацією FEPA). Середня величина абразивного зерна на стороні Fine - порядку 45 мкм (Р320 за класифікацією FEPA). Камінь з заводу йде оброблений олією.


Розмір абразивного бруска Norton 8 "Pike Crystolon JB8 - 1"x 2"x8" в дюймах або 23х52х205 мм. При цьому товщина каменю Fine - 10 мм, що значно менше товщини каменю Coarse, яка становить 13 мм.
Восьмидюймовий брусок Crystolon від Нортона виготовляється в Мексиці. Геометрія бруска з заводу дуже добра, камінь не вимагає додаткового вирівнювання, а також «підбадьорення» робочої поверхні абразиву перед першим використанням. Спочатку камінь йде без знятих радісних фасок на гранях (рекомендується округляти межі бруска перед першим використанням).


Зв'язка каменю бруска Norton 8 "Pike Crystolon JB8 тверда, камінь дуже добре тримає геометрію, але при цьому має дуже високу продуктивність знімання металу. Однаково добре працює з нержавіючими, високолігірованнимі і вуглецевими сталями. Слабо забруднюється, металева стружка і відпрацювання каменю з його робочої поверхні як правило легко забирається за допомогою теплої води або масла.
Незважаючи на те, що камінь масляний, для збільшення швидкості зняття металу його можна використовувати з іншими рідини, що мають меншу щільність, ніж масло. Наприклад, при роботі з водою продуктивність знімання металу збільшується.

НайменуванняNorton 8" Pike Crystolon
Країна походженняСША
ВиробництвоNorton
СеріяJB8
Зерністістьcoarse/fine
Матеріал абразивукарбід кремнію
Зв'язкакерамічна
Вид поставкив паперовій упаковці
Габарити205х52х23 мм
Товщина сторони fine 10 мм
Товщина сторони coarse 13 мм
Вага700 грамм


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
4+3 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені