Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Брусок Norton Crystolone 8" x 2"x1"

Брусок Norton Crystolone 8
Артікул Назва Ціна Кіл-ть Фото
10583 Norton Crystolone 8"x 2"x1" Fine 1044.00 грн. -+
10584 Norton Crystolone 8"x 2"x1" Medium 1044.00 грн. -+
10582 Norton Crystolone 8"x 2"x1" Coarse 1044.00 грн. -+
0 грн. купити    • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

 

Серія Norton Crystolon Bench Stone в форматі 8"x2"x1" виготовлена з карбіду кремнію на керамічній зв'язці і користується не меншою популярністю серед шанувальників заточки, ніж її «однокласник» з оксиду алюмінію - Norton India Bench Stone. Камені Norton Crystolon серії Fine (Norton Item No. FJB8), Medium (Norton Item No. MJB8) і Coarse (Norton Item No. CJB8) спочатку оброблені оліями, які заповнюють межабразівний простір і не дають металевої стружці застрявати в ньому, тим самим запобігаючи забрудненню брусків. При заточуванні на брусках Norton Crystolon Bench Stone, як правило, використовуються рідину на масляній основі.
У серії каменів Norton Crystolon 8"x2"x1"представлені бруски дрібної (Fine, Norton Item No. FJB8), середньої (Medium, Norton Item No. MJB8) і грубої (Coarse, Norton Item No. CJB8) зернистості. На відміну від каменів India Oil Stone, в Norton 8 "Pike Crystolon використано зерно карбіду кремнію, при цьому зернистості coarse, medium і fine трохи грубіше, ніж у аналогічних каменів India Oil Stone. 


• Середня величина абразивного зерна в камені Coarse - близько 130 мкм (Р120 за класифікацією FEPA).
• Середня величина абразивного зерна в камені Medium - близько 80 мкм (Р180 за класифікацією FEPA).
• Середня величина абразивного зерна в камені Fine - порядку 45 мкм (Р320 за класифікацією FEPA).


Восьмидюймовий брусок Crystolon від Нортона виготовляється в Мексиці. Геометрія бруска з заводу дуже добра, камінь не вимагає додаткового вирівнювання, а також «підбадьорення» робочої поверхні абразиву перед першим використанням. Спочатку камінь йде без знятих фасок на гранях (рекомендується закругляти грані бруска перед першим використанням).


Зв'язка каменю бруска Norton 8 "Pike Crystolon тверда, камінь дуже добре тримає геометрію, але при цьому має дуже високу продуктивність знімання металу. Однаково добре працює з нержавіючими, високолігірованнимі і вуглецевими сталями. Слабо забруднюєтеся, металева стружка і відпрацювання каменю з його робочої поверхні як правило легко забирається за допомогою теплої води або масла.
Незважаючи на те, що камінь масляний, для збільшення швидкості зняття металу його можна використовувати з іншими родинами, що мають меншу щільність, ніж олія. Наприклад, при роботі з водою продуктивність знімання металу збільшується.

НайменуванняNorton Crystolon Bench Stone 8"x2"х1"
Країна походженняСША
СеріїFJB8/ MJB8/ CJB8
ЗернистістьFine /Medium /Coarse
Матеріалкарбід кремнію
Зв'язкакерамічна
Вид поставкив паперовій упаковці
Габарити205х51х25 мм
Вага700 гр.


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
3+5 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені