Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Norton Crystolon Bench Stone 6" x 2"x 1"

Norton Crystolon Bench Stone 6
Артікул Назва Ціна Кіл-ть Фото
10544 Norton Crystolone 6"x 2"x1" Fine 1015.00 грн. -+
10545 Norton Crystolone 6"x 2"x1" Medium 1015.00 грн. -+
10546 Norton Crystolone 6"x 2"x1" Coarse 1015.00 грн.
0 грн. купити    • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

 

Бруски Norton Crystolon Bench Stone в форматі 6"x2"x1"- це дуже популярні масляні камені, перш за все, завдяки своєму формфактору. Більшість заточувальних верстатів використовують камені довжиною в 6 " (150мм). Завдяки своєму розміру камені даних серій оптимально підходять, як для використання під час заточування «на руках», так і для застосування в різних точильних верстатах. 
Серія Norton Crystolon Bench Stone в форматі 6"x2"x1" виготовлена з карбіду кремнію на керамічній зв'язці і користується не меншою популярністю серед шанувальників заточки, аналогічні камені з оксиду алюмінію - Norton India Bench Stone. Камені Norton Crystolon серії Fine (Norton Item No. FJB6), Medium (Norton Item No. MJB6) і Coarse (Norton Item No. CJB6) оброблені маслом, яке заповнює межабразівное простір і не дає металевої стружці застрягати в ньому. При заточуванні на брусках Norton Crystolon Bench Stone, як правило, використовуються режини на масляній основі.


У серії каменів Norton Crystolon 6"x2"x1"представлені бруски дрібної (Fine, Norton Item No. FJB6), середньої (Medium, Norton Item No. MJB6) і грубої (Coarse, Norton Item No. CJB6) зернистості. На відміну від каменів India Oil Stone, в Norton 6 "Pike Crystolon використано зерно карбіду кремнію, при цьому зернистості coarse, medium і fine трохи грубіше, ніж у аналогічних каменів India Oil Stone.


• Середня величина абразивного зерна в камені Coarse - близько 130 мкм (Р120 за класифікацією FEPA).
• Середня величина абразивного зерна в камені Medium - близько 80 мкм (Р180 за класифікацією FEPA).
• Середня величина абразивного зерна в камені Fine - порядку 45 мкм (Р320 за класифікацією FEPA).


Шестидюймовий брусок Crystolon від Нортона виготовляється в Мексиці. Геометрія бруска з заводу досить хороша, камінь не вимагає додаткового вирівнювання. Камінь постачається без знятих фасок на гранях (рекомендується зняти фаски з бруска перед першим використанням).


Зв'язка каменю бруска Norton 6 "Pike Crystolon тверда, камінь дуже добре тримає геометрію, але при цьому має дуже високу продуктивність. Добре працює з нержавіючими і вуглецевими сталями. Металева стружка і відпрацювання каменю з його робочої поверхні як правило легко забирається за допомогою теплої води або масла.
Незважаючи на те, що камінь масляний, для збільшення швидкості зняття металу його можна використовувати з рідинами, що мають меншу щільність, ніж масло. Наприклад, при роботі з водою продуктивність обробці металу збільшується.

НайменуванняNorton Crystolon Bench Stone 6"x2"х1"
Країна походженняСША
СеріїFJB6/MJB6/CJB6
ЗернистістьFine /Medium /Coarse
МатеріалКарбід кремнію
Зв'язкакерамічна
Вид поставкив паперовій коробці
Габарити152х51х25 мм
Вага550 гр.


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
2+2 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені