Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Norton Hard Translucent Arkansas HB-6

Norton Hard Translucent Arkansas HB-6


  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

 

З п'яти основних компаній, що добували камені Арканзас: Dan's, Hall's, Norton, Smith's і Pike найкращим кар'єром мав Pike. Після того, як Norton викупив розробки Pike-а, він (Norton) став найбільшим постачальником натурального абразивного каменю з Арканзасу. Тому по-праву точильні камені Arkansas від Norton-а вважаються одними з найкращих за якістю.

Точильний камінь Hard Translucent Arkansas HB-6 розміром в 6"x2"x1" дюймів (152 х 51 х 25 мм), з зернистістю Ultra Fine - один з найяскравіших представників лінійки природних точильних каменів від компанії Norton, видобутий з майже вичерпаний запас цього мінералу . Придбавши цей камінь можна відчути на практиці, як по-справжньому повинен працювати камінь Arkansas Translucent.
Незважаючи на те, що Hard Translucent Arkansas відноситься до доводочной камінню і залишає після себе чисту, практично дзеркальну поверхню, він має досить високу, як для натурального каменю, абразивну здатність і може прибирати досить грубі подряпини на підводі. Однією з головних особливостей даного каменю є те, що з його допомогою можна отримати унікальну по гостроті і стійкості до затуплення ріжучу кромку. Камінь має дуже рівну структуру по всьому об'єму, виробляється вкрай нешвидко. Вирівнювання його, при необхідності, проводиться, як і у інших каменів, на склі, на порошку карбіду кремнію.

НайменуванняNorton Hard Translucent Arkansas HB-6
Країна походженняСША
ВиробництвоNorton
СеріяHB-6
ЗернистістьUltra-Fine
Матеріал абразивуновакуліт
Вид поставкив паперовій коробці
Габарити152x51x25 мм
Вага425 гр.
Відгуки покупців:

Дата: 21.02.2019
І'мя:
Відгук: отличная фирма. отличный камень. отсылают быстро без нервотрепки
Оцінка: 5
додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
3+6 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені