Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Norton India Combination 8"x2"x1"

Norton India Combination 8


  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

 

Один з найвідоміших і популярних каменів для заточування зі Сполучених Штатів Америки - India Oil Stone від компанії Norton.
Даний камінь, який має номенклатурний референс від виробника IB8, він є комбінований масляний брусок (Norton 8 "India Combination Bench Stone) для грубої (coarse) і тонкою (fine) заточки. На обох сторонах, як на грубій, так і на тонкій використаний як абразив оксид алюмінію, зв'язка - керамічна.


Середня величина абразивного зерна на стороні Coarse - близько 100 мкм (Р150 за класифікацією FEPA). Середня величина абразивного зерна на стороні Fine - порядку 35 мкм (Р400 за класифікацією FEPA). Камінь з заводу йде оброблений олією. Розмір абразивного бруска Norton 8 "India Combination Bench Stone IB8 - 1"x2"x8" в дюймах або 24х52х205 мм. При цьому товщина каменю Coarse - 10 мм, що значно менше товщини каменю Fine, яка становить 14 мм.
Восьмидюймовий брусок Індія від Нортона виготовляється в Мексиці. Геометрія бруска з заводу хороша, камінь не вимагає додаткового вирівнювання, а також «підбадьорення» робочої поверхні абразиву перед першим використанням. Спочатку камінь йде без знятих радісних фасок на гранях (рекомендується округляти межі бруска перед першим використанням).


Зв'язка каменю Norton 8 "India Combination Bench Stone IB8 тверда, камінь дуже добре тримає геометрію, але при цьому має дуже високу продуктивність знімання металу. Однаково добре працює з нержавіючими, високолігірованнимі і вуглецевими сталями. Слабо забруднюється, металева стружка і відпрацювання каменю з його робочої поверхні як правило легко забирається за допомогою теплої води або масла.
Незважаючи на те, що камінь масляний, для збільшення швидкості зняття металу його можна використовувати з іншими рідинами, що мають меншу щільність, ніж масло. Наприклад, при роботі з водою продуктивність знімання металу збільшується.

 

НайменуванняNorton 8" India Combination Bench Stone
Країна походженняСША
ВиробництвоNorton
СеріяIB8
Зерністістьcoarse/fine
Матеріал абразивуоксид алюмінію
Зв'язкакерамічна
Вид поставкив паперовій упаковці
Габарити205х52х24 мм
Товщина сторони coarse 10 мм
Товщина сторони fine 14 мм
Вага700 грамм
Відгуки покупців:

Дата: 16.02.2018
І'мя:
Відгук: Здравствуйте.\nа medium/fine и не предвидится в продаже?
Оцінка: 5
додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
2+4 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені