Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Norton India 52х52х25 мм

Norton India 52х52х25 мм
Артікул Назва Ціна Кіл-ть Фото
10587 Квадрат 52х52х25 Norton India Coarse 145.00 грн.
10586 Квадрат 52х52х25 Norton India Medium 145.00 грн.
10585 Квадрат 52х52х25 Norton India Fine 145.00 грн.
0 грн. купити    • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

 

Невеликі камені India Oil Stone, розміром 52х52х25мм випущені одним з найвідоміших і популярних виробників каменів для заточування зі Сполучених Штатів Америки - компанією Norton. Вони повністю аналогічні за всіма своїми характеристиками (крім габаритів) 6-ти та 8-ми дюймовим камінням цього виробника.
Абразивні бруски малих розмірів India Oil Stone 52х52х25мм, можуть бути зручні в різних сферах застосування. Наприклад, для заточування різального інструменту невеликого розміру (ювелірного, манікюрного, медичного та ін.) Або при заточуванні інструменту з невеликої довжини ріжучої кромки (стамески, залізяки рубанку і т.п.). Як відомо, для комфортної заточування довжина ріжучої кромки повинна бути порівнянна з габаритами робочої поверхні точильного каменя. Камені стандартний розмірів можуть бути занадто великі, що призводить не тільки до незручностей при роботі, зберіганні та обслуговуванні заточувальних брусків, але і тягне зайві витрати на придбання абразивів. Так само невеликими точильні камені можна легко працювати і по ріжучому інструменту з великою протяжністю ріжучої кромки, наприклад, здійснюючи рух каменю по зафіксованому клинку, а не навпаки. Як ще одне із застосувань невеликих брусків - вони можуть бути використані в якості штучних нагур для підрівнювання чи миючих від забруднення робочої поверхні каменів. Ці невеликі бруски можна використовувати в якості похідного комплекту для заточки, вони зручні при транспортуванні, неважкі і не займають багато місця. Як правило, при вдосконаленні навичок з часом, для якісної заточки, людині необхідний камінь все менших розмірів.
Камінь India Oil Stone 52х52х25мм в зменшеному варіанті може бути цікавий майстрам, які досягли певного рівня досконалості.


Абразивне зерно каменів India Oil Stone 52х52х25мм - оксид алюмінію. Зв'язка каменю - керамічна - тверда, камінь дуже добре тримає геометрію, але при цьому має високу продуктивність знімання металу.
India Oil Stone однаково добре працює з нержавіючими, високолігірованнимі і вуглецевими сталями. Камінь має початкову обробку оліями межабразівного простору і тому слабо забруднюєтеся, металева стружка і відпрацювання каменю з його робочої поверхні як правило легко забирається за допомогою теплої води або масла. Краще використовувати рідини на масляній основі. Вирівнювання каменю традиційно здійснюється на склі, на порошку карбіду кремнію.


За величиною зерна India Oil Stone діляться на три градації:
- Coarse - Дуже швидке знімання металу, залишає видимі подряпини на підводі. Розмір зерна - від 60 до 100 мкм.
- Medium - Хороша швидкість знімання металу, легкі подряпини. Проміжний етап перед більш тонкої обробкою. Розмір зерна - від 35 до 45 мкм.
- Fine - Невисока швидкість знімання матеріалу, зовнішній вигляд металевої поверхні підведення після обробки - бархатисто-матовий. За допомогою обробки камінням Fine, досягається якість ріжучої кромки, як у більшості ножів з дуже доброю заводський заточуванням. Розмір зерна - від 15 до 25 мкм.

НайменуванняNorton India Bench Stone 2"x2"х1"
Країна походженняСША
ЗернистістьFine /Medium /Coarse
Матеріалоксид алюмінію
Зв'язкакерамічна
Габарити52х52х25 мм
Вага180 гр.


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
2+7 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені