Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Кераміка Idahone

Кераміка Idahone
Артікул Назва Ціна Кіл-ть Фото
10886 Керамика Idahone Medium 161х25х6 мм 579.00 грн. -+
10885 Керамика Idahone Fine 153х25х6 мм 589.00 грн.
10887 Керамика Idahone Ultra Fine 150х25х6 мм 599.00 грн.
0 грн. купити    • Опис
  • Відгуки

Один з найвідоміших виробників кераміки для заточування різального інструменту - фірма IDAHONE (США) представляє нову лінійку заточувальних брусків, призначених для точильних верстатів. Раніше даний виробник випускав тільки бруски для заточування (Ceramic Bench Stone Sharpeners) в форматі 4 "x2" x1 / 2 ". На даний момент користувачі точилок типу Hapstone, Apex, Профіль і їм подібних має можливість використовувати заточувальні бруски від компанії IDAHONE в стандартному форм -Фактори 6 "x1" x1 / 4 ". До того ж розширено абразивний діапазон кераміки, доданий брусок для ультратонкого фінішної доведення IDAHONE Ultra Fine.
Компанія IDAHONE - одна з небагатьох, яка виробляє кераміку спеціально для потреб заточки, а не адаптує для цього (як більшість керамічних брусків, присутніх на ринку) електротехнічні види кераміки. При виробництві враховується величезна кількість факторів, принципово важливих для поліпшення абразивної обробки виробів зі сталі та досягнення оптимального результату при заточуванні. З цієї причини обробка ріжучого інструменту керамікою IDAHONE дає незмінно чудовий результат, а унікальність її властивостей робить її просто незамінною для багатьох додатків. Наприклад, здатність кераміки ідеально тримати форму і практично не вироблятися при використанні, дозволяє реалізовувати ідеально рівні фаски на ріжучому інструменті, а абсолютна інертність до зовнішніх впливів дає можливість піддавати її інтенсивних методів очищення (хімічним, термічним і т.п.), що особливо важливо при роботі, наприклад, з медичним інструментом.
Компанія IDAHONE пропонує бруски в форм-факторі 6 "x1" x1 / 4 "з трьома варіантами зернистості: Medium, Fine і Ultra Fine. Medium заснований на кераміці з відкритою структурою, тому працює дуже агресивно і не сильно, але схильний до вироблення. Бруски Fine і Ultra Fine - заснований на кераміці з закритою структурою - дуже тверді і щільні, практично не змінюють свою геометрію при заточуванні, мають відносно невисоку абразивну здатність. Рекомендується МОР-и на масляній основі для роботи з даними брусками.

Відгуки покупців:

Дата: 05.01.2019
І'мя:
Відгук: Интригующее описание!nИнтересно было бы увидеть эти камни в видео тесте, на канале YS Sharpening
Оцінка: 5
додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
3+4 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені