Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Очищуючий камінь для водних каменів Suehiro DUAL CLEANER Ceramic Hand Cleaner # 400

Каталог товарів Камені і бруски для заточування Suehiro and Cerax (Японія) Debado / Gokumyo Очищуючий камінь для водних каменів Suehiro DUAL CLEANER Ceramic Hand Cleaner # 400
Очищуючий камінь для водних каменів Suehiro DUAL CLEANER Ceramic Hand Cleaner # 400


  • Опис
  • Відгуки

Очищуючий камінь для водних каменів DUAL CLEANER Ceramic Hand Cleaner # 400 від компанії Suehiro призначений використання з серіями Dual Stone і Gokumyo. Він застосовується для чищення робочої поверхні абразивних брусків, для легкої правки геометрії бруска, видалення металевої стружки з межзернового простору (засолювання) і, відновлення робочих характеристик водних каменів. Даний камінь - універсальний, має абразивну здатність еквівалентну 400 грит, призначений для роботи з водними брусками Gokumyo будь зернистості (10000, 15000 і 20000 грит) і поставляється в комплекті з повнорозмірними камінням компанії Suehiro Gokumyo. Для зручності використання очищуючий камінь забезпечений пластиковою рукояткою, як яку наклеєний сам абразивний брусок. Очищуючий камінь для водних каменів DUAL CLEANER Ceramic Hand Cleaner # 400 від компанії Suehiro можна використовувати для виконання подібних завдань, так само і для каменів інших виробників.

Розміри абразивного бруска - 99х24х9мм.

Габаритні розміри абразивного бруска разом з пластиковою рукояткою - 102х40х27мм, вага 70 гр.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
5+4 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені