Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Хонінгувальна пластина 203х76х9.5мм

Хонінгувальна пластина 203х76х9.5мм


  • Опис
  • Характеристики
  • Відеообзор
  • Відгуки

Сталева хонінгувальна пластина призначена для використання з алмазними і ельборовими абразивними пастами для заточування різного різального інструменту, що застосовується для обробки дерева. В основному, це плоскі леза стамесок і залозок рубанків. Заточення за допомогою абразивних паст на притирочное плиті особливо ефективна для хонингования лез, виготовлених з твердих легованих інструментальних сталей. Пластина зроблена з м'якої сталі спеціального складу і має тонку насічку для кращого утримання абразивного зерна на робочій поверхні. В процесі заточки зерно алмаза або ельбор шаржує в більш м'який матеріал притирочное плити, створюючи ефективний абразивний шар для обробки заготовки. Зашаржірованние частки абразиву залишаються в матеріалі пластини і тому, якщо на поверхню пластини нанесена паста певної зернистості - можна в подальшому застосовувати тільки пасту з аналогічним розміром зерна. В крайньому випадку допускається перехід до більшого розміру абразиву.
Пластину можна використовувати, поклавши на тактильний килимок або зафіксувавши в тримачі для точильних брусків. Пластина має дві робочі поверхні, які можна використовувати для двох паст з різною зернистістю. Однак, для більш надійного дотримання вимог абразивної гігієни, рекомендується використовувати одну пластину для пасти з одного зернистістю. В цьому випадку Хонинговальна плиту можна буде стаціонарно наклеїти на дерев'яну підставку для більш комфортної роботи.
Пластина виконана зі сталі, схильної до корозії при впливі води або підвищеної вологості повітря. Це необхідно враховувати при її використанні та зберіганні. Абразивні пасти, як правило, містять антикорозійні матеріали і зазвичай цього вистачає, щоб забезпечувати достатній захист пластини, коли вона не використовується. Однак, для додаткового захисту від іржі можна нанести тонкий шар масла, яке полимеризуется і не містить силікону. Зберігати Хонинговальна пластину слід в місці без пилу, краще в щільно закривається контейнері. Наносити на притир абразивний склад потрібно тільки в міру необхідності, безпосередньо перед використанням. Пластина служить для фінішних хонинговальних операцій, тому розмір абразивного зерна паст рекомендується використовувати в діапазоні від 1 до 10 мкм.
Для початку заточування на притирочное пластині, нанесіть на її робочу поверхню трохи абразивної пасти і злегка розітріть. Далі можна робити заточку, як і на звичайних точильних каменях з використанням спеціальних пристроїв або без них. Пластина має високу зносостійкість, однак, для більш рівномірного зносу необхідно потурбуватись про те, щоб максимально використовувати всю робочу поверхню притиру. Обов'язково необхідно стежити за дотриманням умов абразивної гігієни - необхідно витирати весь зайвий абразив з леза при переході до роботи на іншій пластині. А також потрібно витирати поверхню притиру після закінчення роботи з ним. Якщо при роботі з притиром використовуються різного роду пристосування для утримання кута заточується (каталки, точила), паста наноситься тільки на дві третини пластини, щоб забезпечити ділянку без абразиву для ролика точила. Це зменшить непотрібний знос мідного ролика.

Країна походженняУкраїна
ТипБрусок хонінгувальний
Матеріалстабілізована низьковуглецевої сталь
Розмір203х76х9.5мм
Вага1.17кг


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
6+4 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені