Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Плита Veritas Lapping Plate, 304х105х28 мм

Плита Veritas Lapping Plate, 304х105х28 мм


  • Опис
  • Відгуки
  • З цим товаром купують

Доводочна плита має розміри 304х105х28мм і масу 6.6кг - істотно для вирівнювання і полірування поверхні колодок рубанків, лез стамесок і т.п.

Виконаний з заліза з механічною обробкою поверхні з точністю 0.025мм на 30см довжини.

Оригінальна конфігурація доріжок (проточені канали на поверхні), оптимізована для притирання «вісімкою», служить для зниження опору через гідравлічний прилипання і для видалення надлишків олії, абразивного складу і суспензії.

Для запобігання травмуванню пальців доріжки мають фаски, тому краї доріжок не мають гострих ребер і кутів. Плита не призначена для грубого видалення матеріалу, її призначення - збереження або згладжування попередньо відшліфованих поверхонь.

Брусок не призначений для грубого видалення матеріалу з поверхні, що шліфується. Використовують з легкими мінералами або маслом з сипучим абразивом з карбіду кремнію.

Рекомендується використовувати абразив із зернистістю 280 для викривленою або хвилястою поверхні, зернистістю 400 для злегка грубих поверхонь і 600 для поверхонь вимагають невеликої шліфування.

Характеристики:

  • Брусок має розміри 304х105х28мм і масу 6.6кг
  • Виконаний з заліза з механічною обробкою поверхні з точністю 0.025мм на 30см довжини.

Виробництво Veritas (Канада). Компанія Veritas (Верітас), що базується в Оттаві, Канада, є світовим лідером в деревообробному інструменті інноваційного дизайну і є виробничим підрозділом Lee Valley Tools, провідною північноамериканської роздрібної мережі ручних інструментів. Проектує і випускає інструменти починаючи з 1982 року. Сьогодні асортимент Veritas включає 250 найменувань і більше 100 патентів, в тому числі рубанки, пристосування для заточування, розмічальний і вимірювальний інструмент, і багато іншого для задоволення потреб вимогливих столярів.

Компанія Рокс пропонує вам купити плиту Veritas Lapping Plate в Києві за низькою ціною. Самовивіз або доставка по всій Україні.

Інструкція Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
3+2 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати
З цим товаром купують:

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені