Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Charnley Forest (153х22.5х5 на бланку)

Charnley Forest (153х22.5х5 на бланку)


  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Сланець Charnley Forest - один з найбільш відомих і рідкісних каменів з Великобританії. На відміну від більшості відомих англійських сланців, що видобуваються в різних районах Північного Уельсу, Charnley Forest родом з центральної частини Англії. Основним місцем видобутку каменю Charnley Forest була гора Соррель в Лестершир, поруч з Чарнвудскім лісом (Charnwood Forest, Mount Sorrel, Leicestershire). Причому відомі, як промислові розробки даного сланцю, такі як кар'єр Уиттл-Хілл (Whittle Hill), так і окремі родовища, розкидані по лісах і болотах даної місцевості.

Charnley Forest - сланець сірого кольору, зазвичай має характерні вкраплення у вигляді червонуватих прожилок і плям. Іноді зустрічаються більш темні екземпляри без прожилок або ж навпаки камені з білесними, жовтуватими і зеленими плямами. Камінь має середню твердість, не вбирає МОР, тому може бути використаний, як з маслом, так і з водою і допускає безпроблемний перехід масло-вода. При роботі з водою Charnley Forest дає багату суспензію сіруватого-білого відтінку, яка значно збільшує продуктивність знімання металу. Камінь позиціонується, як працює в еквіваленті 6000-8000 грит з водою і 8000-10000 грит з маслом. Має високу абразивної здатністю (вищою, ніж, наприклад, у яшми і навіть Translucent Arkansas), однак при цьому дає дуже високу чистоту поверхні і легко справляється з обробкою практично будь-яких сталей, навіть самих твердих. Традиційно заточувальні бруски Charnley Forest частіше використовуються, як фінішні для роботи з бритвами, але вони також відмінно підходять для роботи з ножами і іншим ріжучим інструментом.

НайменуванняCharnly Forest
Країна походженняGreat Britain, Wales
Зернистість8000-10000 JIS
Матеріалсланець
Вид поставкина бланку
Габарити153х22.5х4.5 мм
Вага бруска 75 г
Відгуки покупців:

Дата: 08.07.2020
І'мя:
Відгук: Заказывал здесь камни и микроскоп,все получил во время,без задержек,консультацией и сервисом доволен!Камни пока не пробовал,но на вид достойные,буду рекомендовать этот сайт!
Оцінка: 5
додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
4+6 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2022. Всі права захищені