Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Dragon’s Tonque (DT) 150х25х6 мм

Dragon’s Tonque (DT) 150х25х6 мм


  • Опис
  • Відгуки

Варіант натурального загострювальної бруска з уельського сланцю Dragon's Tonque (DT) під «апексоідний» розмір. Камінь наклеєний на алюмінієвий бланк товщиною в 3 мм з торцями під «ластівчин хвіст» і отмаркірован лазерним гравіюванням. Розмір каменю (без бланка) - 150х25х6 мм.
Dragon's Tonque або Мова дракона досить поширений точильний камінь з сімейства сланців Північного Уельсу. Промислові розробки сланцю Dragon's Tonque ведуться з 1860 року компанією Inigo Jones & Co's Tudor Slate Works in Groeslon в Карнарвоні в кар'єрі Aberllefenni і шахтах Aberllefenni. Завдяки досить добре налагодженому процесу виробництва і збуту, а також достатнім запасам породи, Dragon's Tonque набув широкого поширення в якості точильного каменю, а також каменю для доведення бритв. Dragon's Tonque має досить широку кольорову гаму можливого забарвлення (Red / Blue / Gray, як зазначено в довіднику) від світло-сірого до темно-сірого, іноді з червонуватим або зеленуватим відливом через домішок оксидів різних металів. Найчастіше колір сланцю Dragon's Tonque ближчий до чорного, особливо в змоченим стані.
 Dragon's Tonque досить щільний і твердий в порівнянні і іншими природними каменями, застосовуваними для заточки, його щільність становить до 2,8 грама на сантиметр кубічний. Зустрічаються досить різні дані в позиціонуванні сланців Dragon's Tonque по абразивної здатності - від 4000 до 10000 грит в зіставленні з розміром зерна сінтетеіческіх абразивів. Даний зразок сланцю відтестували і заявлений по зернистості в 8000 грит. В роботі Dragon's Tonque дає однорідну ризику і продуктивність знімання матеріалу більш високу, ніж у більшості сланцевих порід, використовуваних в заточенню.
Брусок з уельського сланцю Dragon's Tonque доведений і готовий до використання, вирівнювання, при необхідності здійснюється на склі, на порошку карбіду кремнію.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
1+1 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені