Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Сланець Llyn Melynllyn 150х25х6 мм

Сланець Llyn Melynllyn 150х25х6 мм


  • Опис
  • Відгуки

Варіант натурального загострювальної бруска з уельського сланцю Llyn Melynllyn під «апексоідний» розмір. Камінь наклеєний на алюмінієвий бланк товщиною в 3 мм з торцями під «ластівчин хвіст» і отмаркірован лазерним гравіюванням. Розмір каменю (без бланка) - 150х25х6 мм.
Llyn Melynllyn - на валлійському (одне з діалектів кельтських мов) - означає Жовте озеро або Yellow Lake. Незважаючи на таке мовневідповідність і географічне збіг місця видобутку однойменних каменів - назви Llyn Melynllyn і Yellow Lake належать різним породам сланців, використовуваним для тонкої заточування і доведення ріжучого інструменту, в основному небезпечних бритв. Камені, загальноприйнято звані Llyn Melynllyn і Yellow Lake відрізняються, як зовні, так і за видом і абразивної здатності.
Llyn Melynllyn є мікрокристалічний кремнистий сланець пурпурного кольору з тонкослоістую структурою. Яскраво виражений вигладжує ефект, проте камінь все ж досить м'який для того, щоб не травмувати ріжучу кромку. При цьому Llyn Melynllyn має набагато більш високою абразивної здатністю, ніж, наприклад, бразильські сланці і китайські сланці (Guanxi).
Сланець Llyn Melynllyn має характерний бордовий (пурпурний, purple) колір і абразивну здатність, яка визначається в 12000 грит для даного екземпляра. Щільність сланцевої породи Llyn Melynllyn дозволяє використовувати даний камінь, як з водою, так і з маслом. При цьому масло не проникає глибоко в камінь і легко змивається за допомогою звичайних миючих засобів, після чого брусок можна використовувати з водою. З водою Llyn Melynllyn дає суспензію фіолетового відтінку і працює більш грубо, ніж з маслом, з маслом суспензії не дає і працює більш тонко, ніж з водою. Відповідно, Llyn Melynllyn рекомендований, як фінішний бритвений камінь, в особливо критичних випадках, як передфінішному. Також Llyn Melynllyn можна використовувати в заточенню й іншого ріжучого інструменту - ножів, стамесок, залізяк рубанків і т.п. у випадках, коли потрібні здійснення виключно тонких доводочних операцій на природних каменях.
Брусок з уельського сланцю Llyn Melynllyn доведений і готовий до використання, вирівнювання, при необхідності здійснюється на склі, на порошку карбіду кремнію.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
1+1 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені