Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Сланець YELLOW LAKE 150х25х4,5 мм

Сланець YELLOW LAKE 150х25х4,5 мм


  • Опис
  • Відгуки

Варіант натурального загострювальної бруска з уельського сланцю Yellow Lake під «апексоідний» розмір. Камінь наклеєний на алюмінієвий бланк товщиною в 3 мм з торцями під «ластівчин хвіст» і отмаркірован лазерним гравіюванням. Розмір каменю (без бланка) - 150х25х4,5 мм.
Порода для виготовлення загострювальної каменю під назвою Yellow Lake (або Жовте озеро) добувалася в Північному Уельсі в районі однойменного водойми разом з іншими відомими сланцями для заточки, такими, як наприклад, Llyn Melynllyn або Llyn Idwal. Заточувальні камені Yellow Lake є найбільш тонкозернистим зі сланців Великобританії і рекомендуються для доведення небезпечних бритв але також відмінно підходить для доводочних процесів на будь-якому ріжучому інструменті. Камінь досить м'який в порівнянні з іншими уельськими сланцями, але при цьому навіть при роботі з водою позиціонується зернистістю в еквіваленті 15000 грит. Камінь сірого кольору, його можна використовувати як з водою, так і з маслом. Але основна рекомендація - це вода, оскільки в цьому випадку Yellow Lake дає надзвичайно багату суспензію. Використання слуріка Yellow Lake (точніше наводимой їм суспензії) значно покращує одержуваний при заточуванні результат.
Брусок з уельського сланцю Yellow Lake доведений і готовий до використання, вирівнювання, при необхідності здійснюється на склі, на порошку карбіду кремнію.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
5+1 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2022. Всі права захищені