Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Слурік Llyn Melynllyn 54х26х21мм

Слурік Llyn Melynllyn 54х26х21мм


  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Слурік - це брусок для наведення суспензії на робочій поверхні заточного каменю. В основному, суспензія активно виділяється при заточуванні на різного роду брусках, зроблених зі сланцевих порід. Відповідно, використовуючи невеликий шматочок сланцю, можна ефективно наводити суспензію як на камені тієї ж породи, так і на інших заточних брусках (природних або синтетичних), навіть на таких, які не виділяють своєї власної суспензії, але при цьому відмінно дозволяють працювати на «чужій », наведеної суриком. Робота на суспензії значно збільшує продуктивність процесу заточки, робить її тактильно м'якшою, камінь з суспензією починає працювати зовсім по-іншому. Існують техніки заточки, за допомогою яких на одній притирочное платформі (наприклад, зробленою з тонкозернистого пісковика, що не виділяє свій власної суспензії і практично не впливає на результат обробки поверхні підведення) здійснюватися повністю весь заточной цикл від обдирання до фінішної доведення шляхом послідовної зміни слуріков (нагур , в японській інтерпретації) різної зернистості. Суспензія, як з слуріка, так і з робочої поверхні каменя, вибивається при використанні в якості МОР - води. Тому роботу з слуріком потрібно здійснювати саме із застосуванням води в якості змазує рідини.


Пропонований слурік зроблений зі сланцевих порід Llyn Melynllyn - одного з видів знаменитих Уельський сланців, раніше видобуваються в Великобританії, Північному Уельсі, в районі Жовтого Озера (Yellow Lake). Він являє собою мікрокристалічний кремнистий сланець пурпурного кольору з тонкослоістую структурою. Застосування його дає яскраво виражений вигладжує ефект, не травмує ріжучу кромку і рекомендований до використання в роботі з небезпечними бритвами і іншим ріжучим інструментом на етапах фінішної доведення (у випадках, коли потрібні здійснення виключно тонких доводочних операцій на природних каменях). При цьому, використання слуріка Llyn Melynllyn значно збільшує абразивну здатність роботи основного каменю, забезпечуючи при цьому відмінну якість чистоти оброблюваної поверхні.


Сланець Llyn Melynllyn має характерний бордовий (пурпурний, purple) колір. Абразивна здатність даного зразка сланцевої породи Llyn Melynllyn відтестувати і визначається в 12000 грит. Слурік Llyn Melynllyn має дуже щільну структуру і практично не вбирає воду, тому перед використанням його не потрібно замочувати. З водою Llyn Melynllyn дає суспензію фіолетового відтінку.


Слурік Llyn Melynllyn має розміри 52х22х24мм, не вимагає попередньо обробки або доведення і повністю готовий до використання.

Розмір слуріка54х26х21мм


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
2+1 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2022. Всі права захищені