Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Тюрингский сланець 150x25х5,5мм

Тюрингский сланець 150x25х5,5мм


  • Опис
  • Відгуки

Тюрінзькому сланці (Thuringian Waterwhetstones) ось уже понад 200 років захоплюють перукарів і заточувальник бритв своїм чудовим якістю і результатом роботи. Тепер ці камені доступні в форматі «під апекс», наклеєні на бланк і отмаркірованние для того, щоб можна було б долучитися до прекрасного і в цьому форматі.

Початком історії цих каменів можна вважати кінець 18-го століття, коли в 1790 році в місті Зоненберг (Sonneberg) в Німеччині з'явилася торгова марка J.G. Escher & Sohn. Власне, марковані Ешером хони і змусили говорити про тюрінзькому сланцях по всьому світу, як про кращих точильних каменях для гоління. До речі, основним споживачем тюрінзькому бритвених каменів за часів їх виробництва - були Сполучені Штати Америки. Тому, якщо на старій етикетці напис нанесений на англійському, а не на німецькій мові - це аж ніяк не підробка. Все тюрінзькому хони, включаючи Ешеровскіе, добувалися в районі Зоннеберг / Штайнах в тюрінзькому горах невеликими компаніями з видобутку гірської породи. У 1953 році були націоналізовані останні підприємства з видобутку заточних сланців в цьому регіоні, оскільки територіально це була Східна Німеччина, тобто на той момент - НДР. А останній кар'єр з видобутку так званого Тюрінгського шиферу в Тюрнгіі закрили в 1966 році. Відповідно, цим роком датуються останні зразки тюрінзькому хонів.

Як і більшість сланців Тюрінгській шифер складається з найдрібніших частинок кварцу, який, власне і виконує роль абразивної складової. Крім кварцу до складу Тюрінгського шиферу входять глина і незначна кількість слюди. Колір сланцю визначається як кількісним співвідношенням кварцу і глини, так і наявністю домішок мікроелементів. Глина грає важливу роль в тому, наскільки тонко працює камінь, тому за кольором Тюрінгського сланцю можна приблизно визначити його заточувальні характеристики. Абразивна здатність цих каменів зменшується відповідний кольоровій шкалі: жовто-зелений / світло-зелений / синьо-зелений / темно-синій (Barbers 'Delight / Barbers' Gem / Yellow Green, Light Green, Blue Green, Dark Blue). Порода Тюрінгського сланцю досить м'яка, але все ж вона значно м'якше у каменів з високою абразивної здатністю (жовто-зелений - суспензія виділяється дуже активно), ніж у каменів з більш низькою (темно синій - швидкість виділення суспензії середня). У зв'язку з цим для заточування ножів більш придатними є екземпляри з темно-синьою породи (Dark Blue). Кромка на цих сланцях виходить більш чітка (для комфортного гоління РК «підвалюють» на самому фініші - для ножів цього робити не потрібно), оскільки менша кількість вільного абразиву НЕ валить кромку на фінішних етапах доведення.

Порода представленого зразка Тюрінгсого каменю відноситься до різновиду темно-синіх (Dark Blue) сланців. Відтестувати абразивна здатність відповідає приблизно 12000 грит. Працювати можна, як з маслом, так і з водою, але рекомендований МОР це все ж - вода.

У висновку хотілося б привести цитату з етикеток тюрінзькому сланців, яка часто зустрічається в маркуванні каменів Ешера - «The stones need no other recommendation to their quality than a single trial ....», тобто - «Каменям не потрібні ніякі інші рекомендації по їх якості, крім тільки одного випробування ...». Приголомшливий тактильний відгук під час заточування, гострота леза після фінішної обробки, але при цьому надзвичайна м'якість різу заточеного леза - ось що зробили знаменитим Тюрінгській камінь - це складно описати - це потрібно спробувати, хоча б раз.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
1+8 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені